Skocz do zawartości

[śrubki] oczywiście alu


Slawek_l_83

Rekomendowane odpowiedzi

Mam te z berana i w przypadku niebieskich przejezdzilem rok caly i anoda sie nie sciera. Kolega mial czerwone i po sezonie zblakly. Kupilem na nowy rok tez czerwone i sa raczej rozowawe niz czerwone. Ale nie widac duzej roznicy pomiedzy nimi a np pokretlem regulacji modulacji w klamkach od juicy7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne porządne (w PL) anodowane śruby w kolorze czerwonym oferował LB-shop...

dla tych co nie wiedzą. Pro-bolt miał dwóch dystrybutorów na polske.

coprawda dynotech.pl nie specjalizują się w rowerach ale w obecnej sytuacji gdzy sklep l-b nie działa...

zobaczę jak wyjdzie ale gdzieś w połowie marca będę się u nich informował o pewne śrubki. może będą. jeśli nie, sprowadzenie to ok miesiąc czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dynotech nie interesuje sie rowerzystami i olał moje zamówienie czekałem z 1 miesiąc długo szukałem i ostatnio znalazłem pod nosem :thanks: otworzył sie nowy sklep -bedzie to sklep dydykowany dla maniaków wagi rozmawiałem i są przedstawicielem pro bolda będą mieli wszystkie rodzaje śrubek /aluminiowe dostałem od ręki /a i teraz sprowadzają na stan wszystkie tytanowe pro bolda

sklep BDC rowery świata mieści się na ulicy K.E.N. 49 w Warszawie

tel do nich 22 405 80 45

salon@bdc-rowery.pl

tylko nie wiem czy sprzedaja już przez internet ;) ale można spytać

 

Pozdrawiam wszystkich i myślę że znajdą wreszcie śrubki dla siebie jak i ja :):wallbash::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zebysmy robili tu reklame...ale skoro juz ciagniecie taki watek to pozwole sobie rowniez zabrac glos :D

 

krwiso czerwony również ma być w naszej ofercie...jest to tylko kwestia czasu tak naprawde...zreszta sami zobaczycie niedlugo co dolaczy do oferty...dajcie nam tylko troche czasu na to <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że w połowie sezonu będzie dysponować znacznie szerszym asortymentem do lekkich rowerów i to nie będą tylko śruby alu i nie tylko śruby..:)

 

A co do konkretnych dat, nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Na pewno jak będziemy znać konkretne daty to pierwsi się o tym dowiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snuffi Koniecznie dajcie znać jak będziecie mieli krwisto czerwone śrubki (najlepiej bardzo podobny do odcieniu Ducati i Ferrari).

Nie myśleliście może o stronie z waszą ofertą, tak by było lepiej dla nas jak i dla was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas, a na GG to nie łaska odpowiedzieć na wiadomości ? :)

przyznam szczerze ze ostatnio rzeczywiscie gadu totalnie fixuje (i to chyba nie tylko mnie), mimo wszystko na kazda wiadomosc odpowiadam, także sorki jesli nie odpowiedzialem

 

 

Nie myśleliście może o stronie z waszą ofertą, tak by było lepiej dla nas jak i dla was?

strona jest, niedlugo premiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie ja mam takie pytanko. Buduje tą swoją maszynkę i tak się zastanawiam bo chciał bym powymieniać parę śrubek żeby ładnie wyglądał. Na razie wymieniłem tylko te od blatów przy korbie. Chciał bym wymienić śrubki "bardziej" widoczne czyli te od mostka, rogów, manetek, hamulców, przerzutek. Takie zmiany kosmetyczne, ale problem jest taki że kompletnie nie znam się na tych rozmiarach śrubek... :/ mogli byście mi pomóc ?? Mostek mam WCS (ten starszy nie WET), manetki m770, rogi wcs, przerzutki p m771 t xt shadow, hample magura louise carbon ii tak to mniej więcej wygląda. Zależało by mi na niebieskim bo takie są podkładki oraz śrubki do blatów. Czy możecie mi coś doradzić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...