Skocz do zawartości

[dętka] continental mtb 26 light


mikołaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kupiłem dętki Continental MTB 26 Light. Rozmiar 26x 1,7-2,5 , waga katalogowa - 126 g , waga realna według sklepu cyklotur - 120 g. Cena 19 zł.

Przejechałem dopiero nieco ponad 300 km, ale we wszystkich możliwych w okolicy warunkach. Krzaki, kamienie i droga wyrównana gruzem. Na razie jest dobrze. Nie zauważyłem też żeby ciśnienie spadało ot tak więc nie było jeszcze potrzeby dopompowywania. Na komplet ogumienia składają się opony Continental Vapor Pro 2,1 o takim samym przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Napiszę coś jeszcze w tym temacie, szczególnie dla osób nastawionych sceptycznie do tytułowego produktu.

Po przejechaniu tysiąca kilometrów wszystko w porządku. Możliwe że oprócz stanu opon ma też wpływ moja waga-66 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jestem w posiadaniu tych dętek na obu kołach i przez rok jazdy zadnego problemu az do dzis kiedy na swojej drodze napotkalem gwóźdź! Nie miala zadnych szans. Zostala poklejona i dalej pieknie sie sprawuje. Szczerze polecam. Uzywana z oponami Continental Moutain King Protection 2.2 ;) pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

To prawda. Od dwoch lat jezdze glownie na nich i sa bardzo wytrzymale, nie zdarzaja sie saoistne pekniecia. Kiedys na blotnym maratonie po laczku zalozylem ta detke wraz ze spora iloscia blota (nie dalo sie porzadnie wyczyscic ubloconej opony) i spoko, bez problemu jezdzilem pare dni zanim sobie przypomnialem i wyczyscilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...