Skocz do zawartości

[linki] wybór


Szajbz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czytałem juz na forum ze najlepsze są linki i pancerze accenta supreme ale w zadnym sklepie w którym byłem nie sprzedają na metry tylko szpule 6m za 60zł, troche za duzo dla mnie. Zastanawiałem sie również nad XTR ale 75zł to troche drogawo

 

Jakieś propozycje na dobry zestaw linek i pancerzy do przerzutek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie poplątane, ale to zależy od tego jak je ułożyłeś przy kierownicy. Pancerz od przerzutki tylnej mógłby być nieco krótszy. Od przedniej też (wtedy w przelotkę przy rurze podsiodłowej wchodziłby bardziej pionowo).

 

Saucio - pancerze hamulcowe nie powinny mieć w opancerzeniu podłużnych drutów. Tak powinny wyglądać pancerze przerzutkowe. Hamulcowe powinny być zbudowane ze spiralnie pozwijanej cienkiej blachy (czy też spłaszczonego drutu). W hamulcach używa się większej siły (dlatego też linka jest grubsza), więc potrzeba mocniejszego pancerza, a te ze spiralnej blachy są mocniejsze. Jeśli accent w pancerzach hamulcowych dał również podłużne druty to zrobił wielką kupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy kierownicy linki idą

lewa manetka do prawej przelotki na ramie

prawa manetka do lewej przelotki

zrobiłem to tak jak sie linka układa czyli na około sterów i jest wporzo bo jak dawałem prawe do prawego to pancerz był strasz nie napręrzony i wyginał sie w przelotkach, ale tak jak na zdjęciu jakos sie krzyżują pancerze i niewiem czy to dobrze czy żle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak ułożyłeś przy kierownicy (ja układam lewa manetka do lewej przelotki, prawa do prawej, a hamulec do środkowej) to z tyłu ramy tak musi być i nie ma innego wyjścia. Możesz je tylko nieco skrócić, jeśli masz ochotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...