chudzinki Napisano Niedziela o 18:47 Napisano Niedziela o 18:47 Spotkał się ktoś z przypadkiem żeby łożyska chodziły idealnie, luzu nie było, a przy mocniejszym kręceniu było czuć (żadnych odgłosów) pod nogą nierówną pracę? Wszystko pozostałe jest wykluczone, więc pozostał suport... Cytuj
chudzinki Napisano 22 godziny temu Autor Napisano 22 godziny temu A ktoś jest w stanie potwierdzić moje rozumowanie odnośnie linii łańcucha w korbie https://www.sram.com/en/service/models/fc-nx-1-c1 ? Jeżeli zamontowana jest zębatka 3 mm to linia jest 55 mm? Cytuj
olo850 Napisano 21 godzin temu Napisano 21 godzin temu Nie jestem ekspertem, chyba podałeś za mało danych - pytanie czy masz oś DUB MTB czy DUB MTB Wide? W pierwszym przypadku 52mm, w drugim 55 mm. Cytuj
chudzinki Napisano 21 godzin temu Autor Napisano 21 godzin temu Założyłem, że skoro korba jest DM to będzie Wide (?), ale chciałem potwierdzenia 🙂. Cytuj
marcin_ostrów Napisano 20 godzin temu Napisano 20 godzin temu (edytowane) Nie zawsze tak będzie . Są korby DUB z CL 52 i DUB wide z CL 55 . Oczywiście to tak umownie , bo można bawić się z non wide i zębatką 0 offset , tak samo 6mm offset i korba wide .. To że są DM nic nie mówi o wide/non wide Edytowane 20 godzin temu przez marcin_ostrów 1 Cytuj
chudzinki Napisano 20 godzin temu Autor Napisano 20 godzin temu A czarny kolor oznacza Wide? Bo mam czarną oś 😀. Nie chce mi się znowu odkręcać... Ale źle odczytuję tabelkę czy w rzeczywistości jest inaczej? Cytuj
marcin_ostrów Napisano 20 godzin temu Napisano 20 godzin temu Kolor to tylko sugestia Wide z offsetem 3 mm ma CL 55 1 Cytuj
chudzinki Napisano 13 godzin temu Autor Napisano 13 godzin temu (edytowane) Czarna i nie Wide 🙂. To teraz mam zagwozdkę czy zakładać MT511 z tą samą linią czy M6120 z 55 mm... Które mocowanie zębatek jest bardziej, że tak powiem, przyszłościowe? Oczywiście po wymianie suportu żeby nie było. Edytowane 13 godzin temu przez chudzinki Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.