Skocz do zawartości

[weekend] kto chętny na pojeżdżenie w okol. Poznania?


aldona

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o trasę to 3/4 będzie twardo (asfalt i szuter)a1/4 teren miejscami hardcor ale damy radę,tak że Dydym możesz założyć semislicki jeśli lubisz zmieniać opony, tyle w sprawie trasy, a z dętkami to się nie martw ja tez wożę więc damy radę no i podaj mi swój tel jak by co .Oczywiście starym indiańskim zwyczajem dziewczyny zabierają dla wszystkich kanapki .

 

Jeśli chodzi o trasę to 3/4 będzie twardo (asfalt i szuter)a1/4 teren miejscami hardcor ale damy radę,tak że Dydym możesz założyć semislicki jeśli lubisz zmieniać opony, tyle w sprawie trasy, a z dętkami to się nie martw ja tez wożę więc damy radę no i podaj mi swój tel jak by co .Oczywiście starym indiańskim zwyczajem dziewczyny zabierają dla wszystkich kanapki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrek! ;)

 

to dziewczyny - starym indiańskim zwyczajem - dla takiego pułku to chyba DHL'em musiałyby wysłać te kanapki na miejsce pikniku, tudzież zoobowiązać całość do odbioru osobistego w mieście Poznań ;)

 

do zobaczenia jutro- mam nadzieję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po imprezie - serdecznie wszystkim dziekuję za miłą atmosferę i fajnie spędzony czas -Aldona jak sie obrobisz z fotkami to wrzuć linkę-proszę

Jędrek te opony to jakie miały być? Schwalbe to wiem a dalej ?

Dzięki jeszcze raz i do następnego razu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super, a pogoda jaka:)

Jędrek, trasa była bardzo fajna! Urozmaicona i w bardzo miłym towarzystwie:)

Podziekowania dla wszystkich starych i tych zupełnie nowych znajomych, a takze do tajemniczego pana, który do nas na trochę spontanicznie dołączył...

jestem tez pełna podziwu dla Waszych umiejetności naprawczych;)

No i znowu nie najkrótsza ta wycieczka;)

ja się swietnie bawiłam i bardzo jestem zadowolona...

oby nastepny weekend był rownie słoneczny - wycieczke się jakas na pewno obmyśli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no towarzystwo z najwyższej półki pogoda buzi dać,trochę przygód czyli wypad super cacy (trochę żal tych kanapek co sama zjadła Martwa Wiewiórka)ale ogólnie to dziękuję za wspólne towarzystwo . ps dla Krynia to jest model ''land cruiser''ja jeździłem na 1i3/4 cala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link do zdjęć - Drodzy Państwo - wysłałam Wam na priv :)

wypad - myślę - super udany!!! nic dodać nic ująć!

 

wracam do rekonwalescencji mojego stawu, by następny weekend mogło być już naprawdę sprawnie ;)

dam znać na forum co się wyklaruje w sprawie wypraw sobota/niedziela

 

 

pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby była ładna pogoda w weekend:)

na niedzielę - na prośbę Jedrka - jest w planach WPN - myslę nad trasą, taka, żeby ominąć potworne tlumy, które się zapewne w niedziele na Wielkopolski rzucą - ale to sie da zrobić:D miejsce i godzina spotkania-do ustalenia: tak zeby wsjem pasowało

na sobotę - trasa w ustaleniu;) ale zamierzamy oczywiscie jechac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w skócie - plan sobotni proponuję następujący: niebieskim szlakiem przez Głuszynę do Kórnika (przyciąganie kwitnących w Arboretum właśnie magnolii, bo to ten czas raczej ;) potem - w opcji dłuższej - Zaniemyśl -> Śrem; w opcji krótszej - przez Radzewo -> Śrem i powrót szlakiem nadwarciańskim do Mosiny, potem Euro Velo 9 w stronę Poznania.

 

na miejsce zbiórki proponuję korty przy Drodze Dębińskiej /kawałek za pływalnią AWF jadąc od strony Garbar.

godz. 10:30.

 

pogody nie może zabraknąć przecież ;)

pozdrowienia dla zainteresowanych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, tak sie własnie zastanawiam, skad Was zgarnąć:)

jak zwykle nie mam na to dobrych pomysłów:) Zalezy któredy chcecie do Poznania dotrzec, jakos przez Maltę, czy jak?

ale godzina raczej 10 - musicie jeszcze potem do siebie wrócic:)

 

 

po namysle i konsultacji chyba ta 10 jest troche nie fair wobec poza poznanskich gości...

musielibyscie wczesnie się wybrać...

Napiszcie mi po prostu, jaka godzina Wam pasuje, czy bardziej 10.30, czy 11...czy która:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...