Skocz do zawartości

[weekend] kto chętny na pojeżdżenie w okol. Poznania?


aldona

Rekomendowane odpowiedzi

poznikało się... - niemniej- weekendowe zaproszenie cały czas oczywiście aktualne :)

 

zawieszam je co prawda na świąteczny weekend - każdy następny jak najbardziej :)

 

precyzując tylko, dla tych, którym zdarzyło się pierwszy raz zajrzeć do tego postu :)

zaproszenie dotyczy wspólnych wyjazdów i przejażdżek w weekendowy czas; lokalizacyjnie - poznań/okolice, dystansowo: 60~100km

 

wychodząc z założenia, że niewiele osób lubi jednak samotnie jeździć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niedziele 15 kwietnia mamy ustawioną! :)

w granicach 11.00, tam gdzie ostatnio; team poznań skrzyknie się lokalnie. cel -jezioro Lednickie

 

a w sobotę, to też raczej gdzieś wykręcimy, więc ogólnoweekendowe pojeżdżenie będzie :)

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dydym, pamiętamy, żeś chłopaku z Biedruska ;)

myślę, że jak wyżej - jędrkowa opcja Gruszczyn ok. 11:15, dla tych, którym nie po drodze swarzędzkie, będzie ok?! dla Ciebie i dla Rowerzystki koniecznie! :)

 

aaa :) a ochotnikom poznańskim to proponuję się spotkać 10:30 pod tablicą z planem Malty od ul. Majakowskiego.

pasuje?

Diensdale-się piszesz? czy dla odmiany targi w jakimś innym enigamtycznym miejscu ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak sie w końcu umawiamy:)

Gruszczyn 11.15? - to jest dobra opcja - tam ci z Poznania spotkaja sie ze Swarzedzem i z Dydymem (któremu nad Swarzedzkie, a tym bardziej nad Malte bedzie nie po drodze, a Gruszczyn jak najbardziej)

Diensdale dojedzie do Gruszczyna od siebie - bo chyba kolejny przystanek w Antoninku jest bez sensu - chyba lepiej od razu kierunek Gruszczyn

ewentualnie jesli ktoś chce jeszcze dołaczyć z Poznania - moze Dejot? to o 10.30 bedziemy czekac chwile z Aldona pod mapa na Malcie (tak zeby zdazyć na 11.15 do Gruszczyna na spotkanie)

czy tak jest okej?:)

poprawcie mnie, jesli się mylę...

 

moze Rowerzystka może przełozyc te Warszawę...a po co do tej Warszawy...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak żeby już rozwiać wątpliwości grupa poznańska wiadomo a reszta oprócz Dydyma nad jeziorem w miejscu gdzie można rozpalić ognisko i jest daszek spotka sie o godz 11 i poczeka na ekipę poznańską ,a Dydym niech poczeka o 11.15 przed wejściem na boisko sportowe w Gruszczynie a najlepiej niech prześle mi na priv nr tel jak by co .ps jeziorem swarzędzkim gwoli ścisłości .A tak apropo's dlaczego Martwa Wiewiórko jesteś vipem i w dodatku zasłużonym a my z Aldoną nie czyżby korupcja na forum ? to oczywiście żart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasuje mi o 11.15 w Gruszczynie. Tylko jest problem w związku z dojazdem do Gruszczyna. Jak najszybciej tam dojechać z Biedruska ? Ile około wyjdzie km? I ostatnie pytanie, mam się nastawić na teren, szose czy mieszana nawierzchnie :P ?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dydym - a Ty różne gatki zakładasz na teren/szosę/mieszaną nawierzchnię czy jak? ;)

a tak poważnie - myślę, że jak ostatnio w Zielonce - wszystkiego po trosze i akurat - szczegóły musi znać /nie może być inaczej/ - Jędrek

 

reasumując i porządkując, bo chaos się zrobił :)

kolejne miejsca spotkań, dla zainteresowanych:

 

10:30 - jezioro Maltańskie, pod tablicą od strony ul. Majakowskiego

11:00 -/około/ polanka piknikowa nad jeziorem Swarzędzkim

11:15 - /około/ bojo na Gruszczynie

i Poznań! - nie spóźniać się ;)

 

a za mnie kciuczki trzymajcie, żebym do niedzieli doszła do siebie! - od wczoraj walczę z podejrzanym zapaleniem stawu biodrowego :((

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...