Skocz do zawartości

[Licznik] prosty licznik do około 100-150zł


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam, jakiegoś zwykłego prostego licznika, bez zbędnych funkcji (chodzi mi o proste mierzenie prędkości, dystansu itp. bez jakiegokolwiek podłączania do telefonu czy coś w tym stylu) do około 100-150zł. Chciałbym, żeby był w miarę niezawodny i wiarygodny dlatego też w tej cenie chyba najlepiej o wersję przewodową. Z tego co widziałem to głównie polecane są sigmy. Macie może jakieś konkretne modele do polecenia tej, bądź innej firmie w tym przedziale cenowym. 

 

Edytowane przez Dgls_00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie mieszkasz ale jeśli w Twoim mieście jest Action to tam jest bezprzewodowy za 25 zł - czasami się przytnie jak coś zakłóci sygnał ale dość rzadko się to zdarza. Mam już taki 3 w różnych rowerach. Bateria w nadajniku wytrzymuje tylko kilka miesięcy, zwłaszcza zimą. Przewodowy zapewne pod tym względem będzie bardziej długowieczny:

https://www.action.com/pl-pl/p/2582095/licznik-rowerowy-walfort/

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem obecnie na kupnie nowego licznika rowerowego. Obecnie posiadam Sigmę BC 1009, a kupiłem ją dobre kilka lat temu, może 6, może 8.

Dziwi mnie jak nowe modele są rozdrobnione jeśli chodzi o funkcje, w obecnej serii 8.0 nie ma maksymalnej prędkości, ale dopłacimy 15 złotych za serię 10.0 i już jest, a zdaje się, że to bardzo podstawowa opcja. Już nawet nie wiem po co jest temperatura w licznikach 🤷‍♂️

Sam będę chyba brał wersję Sigma 10.0 WL za 135 złotych z Allegro.

Edytowane przez HaaYaargh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga - wkładam kij w mrowisko :D Trochę tych liczników przewodowych do 100/150 zł nakupowałam dla rodziców i trochę to jest "jeden pies". Każdy ma + i -. Ostatnio testowana była Sigma base 1200 (bardzo spoko model, prosty w obsłudze), a teraz KROSS krc 211U (mama jest mega zadowolona, zwłaszcza, że dorwany na promce :D ). Dla mnie ważne było aby były łatwe w obsłudze i żeby wyświetlacz był wyraźny. Jak człowiekowi nie zależy na bajerach to mogę polecić te modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...