Skocz do zawartości
  • 0

Pierwszy Full na Sudety Divide


Gość Wicia

Pytanie

Gość Wicia

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ghost waży ponad 16kg, nie bądź masochistą. To nie ma większego znaczenia na co dzień, ale przy 400km i 10 000m przewyższenia na jeden raz znaczenie ma każde 100 gramów.
Ja będę jechał na rift zone carbon, który z pedałami waży nieco ponad 14kg i myślę że to jednak dużo, ale takiego już mam. Oszczędzę na braku ubrań na zmianę i braku śpiwora.

W podobnych pieniądzach masz rose ground control ważący poniżej 14kg: https://www.rosebikes.pl/rose-ground-control-3-2702037?article_size=6847&product_shape=19742

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Proszę tylko nie dać się wepchnąć w dywagacje na temat "ile skoku" i "jaka geometria".
Wszystko w miarę nowoczesne (kąty w zakresie 74-77 podsiodłowy i 65-69 sterowy) o skoku w zakresie 100-140 mm będzie dobre na ten rodzaj zawodów. Byleby ważyło jak najmniej.
Najważniejsze to zabrać dużo wody i zbijać wagę. Do bidonu w ramie woda "awaryjna", główny zasób w bukłaku 2-3 litry.
Zabrać zapasowy wózek przerzutki, spinkę i ogniwo do łańcucha, zestaw do naprawy opon i dętkę, nie próbować sobie wmawiać że z telefonem będzie się dobrze nawigowało.
Powyższe na podstawie jednorazowego uczestnictwa w carpatia divide.

Edytowane przez KSikorski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość KSikorski

Dziękuje za info chyba pójdę w te Rose😉, robiłem kilka lat temu Wisłę 1200 ale jednak góry to chyba inna para kaloszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...