Skocz do zawartości

[Mundurki]Reforma Edukacji


Gucio112

Czy jesteś za wprowadzeniem mundurków do szkół?  

93 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jeste? za wprowadzeniem mundurków do szkó??

    • Tak
      28
    • Nie
      55
    • Sam nie wiem
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem stanowczo na NIE !!! Niby jakie korzyści dla uczniów i dla reszty społeczności mają przynieść takie mundurki? Jak dla mnie, to są one pewnego rodzaju karą, za to, że młodzież nie zachowuje się przyzwoicie. W moim gimnazjum (bardzo kameralnym, co ma swoje wady i zalety) nikt nie pali, nie pije, nie bierze narkotyków. Oczywiście chodzi mi o sam budynek, bo poza nim, byłbym skłonny wskazać parę osób :unsure: Ale nie o tym. Pan Roman myśli, że mundurki zrewolucjonizują świat. Młodzież się zmieni, nie będzie paliła papierosów, biła, kradła, itp. (po prostu "nie będzie niczego" jakby to Pan Kononowicz powiedział :P ). Młodzież, która chodzi do danej szkoły rok, czy dwa dobrze wie kto jak się ubiera i na co go stać. Po założeniu mundurków chyba nikt nie straci pamięci i nie będzie myślał, że każdy ma tyle samo kasy.

Jak dla mnie to kompletna głupota i cieszę się, że większość osób, nie tylko z forum też tak uważa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na TAK. Mundurek sam nosze codziennie w szkole :P Dużo osób pisze, że dla niektórych komplet 2 mundurków to duży wydatek- a ile zapłacicie za normalne ciuchy? Też chyba trzeba sobie kupować jakieś nowe ciuchy :P a mundurek jak kupisz to starcza na rok a jak już ktoś nie rośnie to jak szkoła ma mundyrki z dobrych materiałów to dłużej pociągnie. Następnym argumentem za jest to, że nie niszczymy własnych ciuchów cywilnych :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh chlopaki i dziewczeta (moja geba dzis jest usmiechnieta) - jezeli mundurki beda podobne do tych, ktore nosza dzieci w UK to w sumie nie bedzie tak zle. Ale znajac nasza szara polska rzeczywistosc i ciagly brak kasy na wszystko, moze tez byc tak, ze bedziecie nosic jakies niebieskie szmaty, ktore bardziej wprowadza was w depresje niz pozwola na normalna szkolna egzystencje. Mam jednak nadzieje, ze bedzie tak jak w pierwszej czesci mojej wypowiedzi i w koncu spodoba sie wam wszystkim ten pomysl. Mozna by tez pomyslec nad taka szkolna moda, w ktorej taki gajerek bedzie integralna czescia. To wszystko zalezy od waszej pomyslowosci. Glowa do gory :unsure:

A co do dotyku Romana -> ZLY DOTYK BOLI CALE ZYCIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich ludzi trzeba wychować w domu a nie kazać nosić mundurki w szkole. Co z tego że w szkole będzie miał mundurek skoro po szkole " szalone 13 - nastki" znowu ubiorą się jak z burdelu. Mundurki to maskowanie problemu - nie zwalczanie go.

AJ jestem prosty człowiek , dla mnie samo maskowanie wystarczy :unsure: .Ponadto w szkole jest największa szopka ,zmiana postawy w szkole pociągnie ze sobą byćmoże zmiane zachowania na zewn .Teoria daleka ,ale jak patrze na obecne pokolenie czyli taki przerost formy nad treścia ,to mudurki byłyby skutecznym ciosem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Precz z tym szalonym kretynem :)

Mundurki to NA SZCZĘŚCIE zwykle (?) kamizelka, a do tego można założyć złoty lańcuch i mini (która pana gIERTYCHA przeraża, mnie nie) więc

Nie zapobiegnie szpanowi

Nie ułatwi chwytania dilerów, bo jak ktoś chce kupować prochy to nie w szkole, a mundurek może sobie diler sprawić

 

Cofamy się w czasie! Pan roman G chce wprowadzić mundurki, więcej szkół "jednopłciowych", "właściwe" ubieranie się

Czy nie było tak 30,50,100 lat temu?! Czasy się zmieniły, obyczaje się zmieniły, tylko pewien superkonserwatywny dureń się nie zmienił i myśli tak, jak myśleli ludzie dawno temu. Cofnijmy się do czasów kamienia łupanego albo do zwyczajów buszmeńskich! Opaska biodrowa albo nago!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...