Skocz do zawartości

[korba] co wybrać do 400zł


Deith

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem juz wiele recenzji na mtbr.com i do niczego nie doszedlem. W przypadku kazdej z korb w tej cenie pojawiaja sie antagonistyczne recenzje. Dla jednych korba jest wspaniala dla innych okazuje sie godna tylko jedynki. Wiec pytanie do ludzi ktorzy obcowali z roznymi korbami, ktora najlepsza, najszytwniejsza o najlepszych blatach? Pisze ten temat bo nie moglem znalezc nic konstruktywnego o innych korbach niz LX.

btw. ceny czy warto czekac jeszcze na zakup korby do zimy? na allegro ceny np za LX ksztaltuja sie na wysokosci 350 zloty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec pytanie do ludzi ktorzy obcowali z roznymi korbami, ktora najlepsza, najszytwniejsza o najlepszych blatach? Pisze ten temat bo nie moglem znalezc nic konstruktywnego o innych korbach niz LX.

btw. ceny czy warto czekac jeszcze na zakup korby do zimy? na allegro ceny np za LX ksztaltuja sie na wysokosci 350 zloty.

Wchodź od razu na XT za 450 zł w tej chwili kupisz :

http://allegro.pl/item126134203_korba_deor...umrowerowe.html

mam to samo ale model z 48 zębami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lx 03 mam i gdyby nie fakt ze juz sa styrane blaty i suport skrzeczy (wiec koło 250zł na to by poszło) to zrobiła jakies 25-30tys bez zająkniecia,jeszcze z 10k i chyba zainwestuje w to http://allegro.pl/item126827484_korba_race...nowa_f_vat.html

 

korby ktore wymieniłes sa podobne jakosciowo, kwestia gustu, sa tacy co wszystko shimano, a ja dla odmiany jak cos sie zuzyje robie rower bez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz smigam na LX HT2 i wszystko dziala idealnie. W miescie katuje ja na twardych przelozeniach i nie protestuje.

Dostala w dupe w gorach ich tez nie bylo zadnych problemow!

Jedyne co mnie doprowadza do szalu to dziwne odglosy na sredniej zebatce, ale da sie przeżyc!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam LX za zintergowanym suportem. Kupiłem ja za 319 zł, jak bym się nie pospieszył to miał bym ją jeszcze taniej. Wystarczy poszukać w necie można ją znaleźć tak tanio. Jak bym teraz kupował korbę to wybrałbym HONE`a. Już za 330 zł można ją dostać. Zrobiłem już 3000 km i nic się z korbą kompletnie nie dzieje. Działa tak jak powinna. Osobiście polecam tą korbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze jeszcze troche namieszam. Dzisiaj slyszalem wielce pochlebna opinie na temat truvativ stylo, wiec co na temat? Lepsze od xt czy nie? No i sprawa modelu bo tych jest kilka troche trudno sie w nich polapac: SL, team itd.

No i inna sprawa ile kosztuje lancuch poziomu xt? bo co tu duzo mowic moj powoli dogorywa. no i korba xt zejdzie po sezonie do 350- 400 zloty?

a moze troche offtopowo do takiej korby lepiej 520 czy ritchey comp z pedalow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...