Skocz do zawartości

[Koła] przesunięcie koła względem widelca


Daimos77

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam. W nowym rowerze zauważyłem,  że koło jest przesunięte bardziej w lewą stronę względem widelca. I teraz pytanie co może być tego powodem?

 

20240402_203017.jpg

Napisano

Na moje kulawe oko z tej foty wynika tylko, że jak nawet to przesuniecie jest minimalne. I tu powstaje pytanie czy to czasem nie opona. Zmierz sobie odległości miedzy obręczami. 

  • Mod Team
Napisano

Też miałem takie wrażenie, ale zdjęcia bywają różne, a i oko czasem zawodzi...

Ciekawe jaka jest tolerancja fabryczna/montażowa, bo pewnie nikt by uwagi nie zwrócił, gdyby to był tył.

Napisano

Tak długo jak nie powoduje to problemów, odpuść temat. Kiedyś oddasz koła do centrowania, to niech wtedy to sprawdzą.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...