Skocz do zawartości

[rower crossowy] Trek Dual Sport 2 gen 4 XL


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam opcję zakupu używanego treka ds2 gen4 za 2100 PLN rozmiar XL, natomiast sprzedający jest z innego miasta, wiec jedynie wysyłka, czytałem ze Treki potrafią być przymałe, czy rozmiar XL będzie odpowiedni na 192cm wzrostu, 85kg wagi? Nie mam niestety porównania do innych rowerów, gdyż ma to być pierwszy od dłuższego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie miasto? Ja się we widełkach treka ds3 zmieściłam i to tak wzrostowo na pograniczu jestem, że nie wiadomo było czy rama S czy M,  a ty masz dużo poza te minimum-minimum wg. tabelki. Myślę, że mają te rowery w sklepach do przymiarki - ds3 to właściwie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, pytam bo w Pń na mieście jest sklep treka. Myślę, że w Krakowie też by się znalazł jakiś sklep z DS 2/3 do przymiarki.

Szczerze? Tutaj jest dużo osób, które zajmują się jak nie zawodowo to pewnie pół-zawodowo rowerami i często dostaniesz odpowiedź, że jest masa innych lepszych rowerów za tą samą cenę, albo ciut więcej. To niekończąca się historia jak z komputerami czy telefonami.

Ja mam Ds3 gen 4. Jestem zadowolona. Używam do swoich amatorskich podróży po lesie i betonie, dla formy i rozrywki. Jedyne w co bym może teraz celowała to może amor powietrzny ;). Namierzałam się też na Ds2, ale pan w sklepie zaproponował mi za 5 stówek więcej 3.. a ja miękka nic nie wyszło . 

Do lasu wjedziesz, korzenie pokonasz, koła możesz wcisnąć 2.1. 

Edytowane przez urmom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sam miałem roam 1 kupować z 2024 z powietrznym amorem,ale jednak strach że ktoś zawinie jest spory,więc jednak stawiam na używkę do okolic 2000 PLN. Niewiadomo tylko jaki a kojarzę firmy giant, trek i cross ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nie będziesz zostawiał nie wiadomo gdzie to chyba nie zwinie 😉. Jak będziesz miał pecha to nawet stare g. mogą zwinąć. Koleżance niedawno z klatki zajumali sam bagażnik i chcieli zwinąć koszyk, ale chyba nie mogli śrubek w starym trupie ruszyć 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mogę jeszcze dodać, jeśli Ci zależy to spróbuj zadzwonić do sklepu Colex z Poznania, może doradzą bo opylają treki. Tam dosyć wysoki serwisant pracuje może akurat będzie wiedział 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, hotfix napisał:

Ja w Krakowie, rower w Warszawie, pytanie czy do 2100 będzie to dobry rower,czy da się znaleźć coś innego..

Ogólnie dual sport 2 w niewielkim budżecie to bardzo fajny rower (jako całokształt). A to czy warto kupować używkę za 2100 to już sam musisz sobie odpowiedzieć.

BTW kupować rower jednej z "najdroższych" marek żeby nie kusić złodzieja😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...