Skocz do zawartości

[10000-15000] Gravel- rama aluminiowa/mieszana 10 000 rama karbon 15 000


Rekomendowane odpowiedzi

Im więcej patrzę na te rowery tym więcej mam zamieszania w głowie. 

Wydaje mi się, że łatwiejsza grupą przerzutek będzie eTap niż Di2

Jeżeli chodzi o materiał ramy to kwestie pomijam ponieważ myślę, że w obu przypadkach nie będzie to miało aż tak dużego na mnie wpływu. 

Zastanawia mnie, czy lepiej pójść w jakiś rower, na przykład Cannondale SuperSix EVO SE Rival eTap AXS 2023 czy darować sobie to i kupić coś do 10 000. Jednak im więcej oglądam o tych elektronicznych przerzutkach tym bardziej podoba mi się ich dokładność i trochę prostota? 

Próbuje znaleźć jakiś złoty środek i ewentualnie zatrzymać się na jakimś kompromisie. Oby tylko ze złotego środka nie została złota rama. 

Jeżeli chodzi o Grail CF SL 8 Di2 to gdyby nie ta kierownica to bardzo by mi się podobał. GT Grade też wygląda fajnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grail tylko nowy model bez dwupłata. Ta kierownica to ... dyskusyjna była. Chcesz zmienić mostek/kierownicę pod siebie i problem.

Nie wiem czy ktoś podpowie czy brać elektronikę czy nie. Jak zawsze są plusy i minusy. Natomiast generalnie raczej sram zbiera lepsze recenzje jak shimano w tym zakresie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, chrismel napisał:

Może to snobizm ale w rowerze za tyle kasy nie chciałbym mieć napisu Riverside na ramie. Nieodłącznie kojarzy mi się z rowerem na całe życie za 800 zł :)

Pozwolę sobie zapytać: z pozycji posiadacza jakiego roweru to piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Byłem w sklepie, popatrzyłem przymierzyłem. Przymierzałem treka, Cannondale, Giant, polygon. 
 

Dodatkowo zobaczyłem szosy endurance. Pojawiło mi się w głowie pytanie czy nie lepiej w moim przypadku pójść w drogę szosy. Tylko czy taka szosa pojadę szutrem lub delikatnie miękkim pisaku? Czy lepiej zostać przy canyonie na przykład bo on wydaje mi się najsensowniejszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...