Skocz do zawartości

[3500] cross damski


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Hej

Szukam roweru dla kobiety ( 170 cm, ~60kg )

Rower będzie wykorzystywany głównie w celach rekreacyjnych, przejażdżki po lesie i asfalcie i takie tam :)

W oko wpadł mi liv rove z 2024 :
https://e-velomania.pl/rower-liv-rove-2-dd-aged-denim

Ale też radon nie wygląda źle tylko to 3x10...:
https://www.bike-discount.de/de/radon-scart-light-8.0-lady-3

https://www.bike-discount.de/de/radon-scart-light-9.0-lady-3


Co sądzicie, może coś innego jeszcze się znajdzie ?

 

Pozdrawiam

Napisano

Na podstawie wyglądu i opisu w internecie to można co najwyżej znaleźć pierścionek zaręczynowy dla narzeczonej, ale nie rower, który ma być przede wszystkim wygodny.

Tego nie powie Wam nikt, a pojawiające się w postach linki do wielu różnych modeli, sprawią, że będziecie wiedzieć mniej zamiast więcej.

Idźcie do sklepu i niech dziewczyny się przymierzą, przejadą i same wypowiedzą w temacie tego co im pasuje.

Od siebie powiem, że rower crossowy do użytku rekreacyjnego w okolicach 3,5 kpln, będzie po prostu ok. a reszta to kwestia tego co komu podpasuje.

Jeszcze w kwestii napędu 3x to nie ma w nim nic złego. 2x też ujdzie, ale stosowanie 1x w rowerze tego typu to totalny kretynizm.

Napisano
Cytat

Jeszcze w kwestii napędu 3x to nie ma w nim nic złego. 2x też ujdzie, ale stosowanie 1x w rowerze tego typu to totalny kretynizm.

kretynizmem to dla mnie jest takie twierdzenie. Wiele osób kupując tego typu rower pyta jak zmieniać przerzutki, czemu są z przodu i z tyłu, na jakich jeździć, a i mając 3 z przodu nawet nie zmieniają przodu bo nie wiedzą po co albo nie mają potrzeby. Wiele osób jeździ takim rowerem rekreacyjnie po płaskopolsce na przejażdżkę z dzieciakami w sloneczny weekend i uwierz że w wielu przypadkach jeden blat z przodu w zupełności wystarcza bo nie każdy ma potrzebę i siłę rozpędzać się do przeszło 30km/h i w górach też nie jeździ żeby potrzebować mega lekkiego przełożenia.

Napisano

Czy rozumiesz w ogóle ideę stosowania napędów 1x pomijając modę?

Bo nie jest tak jak Ci się wydaje, że jeżeli ktoś nie używa przedniej przerzutki to jej nie potrzebuje.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...