Skocz do zawartości

[Przerzutka tylna] shimano altus a20 - problem z doborem haku do ramy.


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Posiadam stary rower, który został składany przez mojego tatę z różnych części nonameowych, trudnych do zidentyfikowania. Sam się uczę napraw i modyfikacji roweru, wyposażony w narzędzia i aparat w telefonie, by dokumentować swoje postępy. Choć popełniam sporo błędów, postanowiłem podzielić się swoimi doświadczeniami. Obecnie próbuję dopasować hak do ramy i przerzutki (shimanoaltusa20) zakupionej na olx jako część zestawu z przypadkowymi elementami. Cena była przekonująca, a na zdjęku wydawało się, że znajdę potrzebne elementy.

 

Chciałbym spróbować z nową przerzutką zakupioną również na olx. Zdaję sobie sprawę, że moja stara przerzutka mogłaby jeszcze posłużyć, ale zdecydowałem się na zakup nowej. W załączeniu zamieszczam zdjęcia, ponieważ trudno mi opisać te części. Proszę o pomoc w identyfikacji. Postaram się dostarczyć jak najlepsze zdjęcia. Jestem otwarty na wszelką krytykę i sugestie.

 

Zastanawiam się, czy nie byłoby lepiej zakupić nowy rower górski z elektrycznym wspomaganiem, może na raty do 4,5 tysięcy, lub odrestaurować ten obecny rower, dodając mu pakiet elektryczny. Sytuacja jest skomplikowana, ale wydaje mi się, że wielu z nas miało podobne dylematy. Nie chcę korzystać z samochodu na co dzień, ponieważ mieszkam we Wrocławiu, gdzie ścieżki rowerowe są świetne, i chcę z nich korzystać, pokonując 10-20 km dziennie lub nawet 60-80 km w bardziej wymagających dniach.

 

Czekam na Wasze rady i opinie!

20231108_144200.jpg

20231108_144235.jpg

20231108_144219.jpg

20231108_144206.jpg

20231108_144200.jpg

20231108_144245.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hak przerzutki jest częścią ramy i musi pasować do ramy. Jak znajdziesz hak właściwy do twojej ramy, to będą do niego pasowały najróżniejsze przerzutki (właściwie wszystkie mocowane na haku). W samym doborze haka mam małe doświadczenie - pewnie wiele by dała wiedza jaka to rama (model, firma i rok).

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...