Skocz do zawartości

[rama] Oldskulową ramę Xc/am full - 26", giga rozmiar.


uzurpator

Rekomendowane odpowiedzi

Rozglądam się na relatywnie budżetową ramą w pełni zawieszoną pod XC lub AM z dawnych lat. Do projektu bardziej serio traktowania mojego w pełni zawieszonego mutanta TT. Interesują mnie ramy typu:

Centurion Backfire LRS
Merida Mission LRS
Specialized Epic
Santa Cruz Blur
Scott Spark ( chociaż w tych zawsze szlag trafia wahacz, więc nie wiem czy naprawdę chcę )
Canyon nerve XC lub pochodne
Cube XMS, AMS
Giant Anthem

I generalnie ten rodzaj. Rozmiar musi być duży - 22", 56cm lub te okolice. Kontakt przez forum. Cena tak ~1000zł ale zależnie od marki i poziomu wypasu mogę zejść tak w górę jak w dół. Już zresztą do projektu kupiłem Kellys'a Beast, ale ta rama jest mega daremna, więc szukam zastępstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem ostatnio klientowi rower, Ellsworth Ephiphany, rozmiar raczej większy, aczkolwiek nie skupiłem się na mierzeniu.
Wiem że będzie na sprzedaż, jednak tylko w całości. Prawdopodobnie za przyzwoite pieniądze.
Z tyłu fox, z przodu revelation, x0, korba truvativa, przednia przerzutka XT, manetki X0, sztyca Tune, koła DT Swiss 240.
Ogólnie rzecz biorąc sprzęt kupiony z 15 lat temu i nie używany wiele, właściwie w konfiguracji z tamtych czasów, nowe łożysko górne FSA The PIG.
Kaseta XT i niestety wyciągnięty lańcuch Sram pg991, aczkolwiek nic nie przeskakuje a kaseta wygląda jakby mogła bez problemu przyjąć świeży łańcuch. Nie sprawdzaliśmy.

Jeśli na samą ramę masz budżet 1000zł, to podejrzewam że opłaci Ci się taka konfiguracja.
Jeśli w ogóle jesteś zainteresowany, to podam więcej szczegółów.
https://www.bikeradar.com/reviews/components/bike-frames/mountain-bike-frames/ellsworth-epiphany-review-2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...