Skocz do zawartości

[Czy] warto ?


Rekomendowane odpowiedzi

Przez rok do listopada 2022 byłem, aktywny na tym forum. Przestałem, ale piszę z moralnego obowiązku.

Utkwił mi w pamięci wpis z listopada 2021,że tutaj jest "jakoś dziwnie" co z kontekstu oznaczało, że często, napadają na siebie słownie, bez wyraźnego powodu, częściej niż gdzie indziej.

Niedługo po tym zrobiłem zwykły błąd ortograficzny. Spotkały mnie za to wyzwiska.

NB nigdy nie obrażałem nikogo, lubię żartować, ale tak aby wszyscy się śmieli,  broniłem tych którzy byli napadani słownie,  zadawałem pytania techniczne.

Mimo to nie raz pod swoimi i innych członków wpisami widziałem nieuzasadnione złośliwości. Nawet odpowiedzi na pytania techniczne były powodem obrażania  innych przez  tych co mają inne zdanie (nie mnie tym razem)

 

Na końcu przyznałem, że się modlę i jak unikam niebezpiecznych sytuacji na drodze. Odpowiedzi Forumowiczów. j.w.

Z wyjątkiem  jednej- mam nadzieje, że doczekam czasu,  że ktoś wyzna, ze przed trasą

się modli, albo że dziewczyna powie swojemu chłopakowi, coś miłego, bez  hejtu Forumowiczów, „odwagi”  .

 

Jeśli nie będzie działań administratorów i UMIEJETNYCH napomnień Forumowiczów , BEZ ZŁOSCI, nie przemilczających, to nic się nie zmieni.

 

Z autopsji znam fora zagraniczne. Aby móc publikować swoje wypowiedzi muszą przejść okres próbny i podpisać kodeks Forum. Moderatorzy muszą się wykazać wysokimi standardami moralnymi. Za naruszenie zasad Forum, są zawieszani a nawet wykluczani. To działa. Nie dlatego, że jesteśmy gorsi, bo nie jesteśmy.

Tutaj natomiast nawet moderator raz opublikował sprośne piosenki...

 

Jest coś takiego jak postrzeganie, wizerunek. Wpisy pochodzące pod niechęć czy nienawiść religijną go psują. Czy Formowacze chcą aby ich kojarzyć z tymi co nienawidzą a nawet prześladują chrześcijan? NB najbardziej prześladowanej grupy wyznaniowej.

 

Na koniec. Powtórzę, celem mojego ostatniego mojego wpisu na tym Forum rozwijanie  to co dobre na Forum i pracować nad tym co należy zmienić. Żegnam i dziękuję zwłaszcza tym którzy życzliwie udzielali porad technicznych.

 Oznacza to , że nie bedę nawet wchodził na Forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Cytat

b.) Temat rozpoczynamy od wpisania w nawiasie kwadratowym ogólnej informacji, czego dotyczy dany wątek. Następnie dodajemy krótki, ale konkretny opis zagadnienia. 

:) 

 

image.thumb.png.95119f66cf891975e8c8083445d09179.png

To są według Ciebie te wyzwiska, czy o co chodzi?

 

W temacie obrażania Twojej wiary to podejrzewam, że chodzi Ci o to: 

Czyli dwa komentarze, gdzie w zasadzie żaden jakoś konkretnie nikogo nie obraża.

Chyba jesteś troszkę przewrażliwiony...

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś na FORUM ROWEROWYM nie wyskakiwał z wiarą, to nie miałbyś problemu, że ktoś cię "prześladuje" z jej powodu. Tutaj należy chwalić się swoimi nowymi oponami czy kolorem chwytów, a nie wiarą, orientacją seksualną czy preferencjami żywieniowymi (chociaż to w wątku o diecie byłoby jeszcze uzasadnione).

A może to po prostu miała być forma prowokacji, żeby móc się teraz pożalić, jak to uciśniony nie jesteś? Męczennik!

Widocznie byłeś tu zbyt krótko, żeby się zorientować w panujących zwyczajach. Może w ogóle urwałeś się z choinki i nie ogarniasz relacji międzyludzkich, szczególnie w internecie. Bo nie wszystko jest tak "jak napisano". ;)

Jeśli wszystko bierzesz tak dosłownie i przejmujesz się tym tak dogłębnie, to cóż... pozostaje współczuć. (chociaż szczerze - mam to gdzieś)

Proponuję odpuścić jedną mszę i udać się na wizytę u psychologa, bo jak widać coś jest mocno nie tak. 

Całuski. 

Edytowane przez TheJW
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...