Skocz do zawartości

[Gry konsolowe] - kącik graczy


Rekomendowane odpowiedzi

I nie tylko konsolowe, pececiarze też miło widziani. Wszyscy na dwóch kółkach, nikt tutaj nie gra na konsolach, pc?🤨

Moja obecna konsola - ps4, ale pierwsza platforma to był komodor 64 i do dzisiaj kompy są w moim sercu ;). Pykało się głównie w fpsy, uwielbiam też retro i wracam od czasu do czasu do starych gier na różne platformy oczywiście przy użyciu emulatorów. 

Aktualnie od kilku lat pykam w ps4. Uważam to za jeden z najlepszych zakupów w celach "rozrywkowych". Chyba wszystkie ważniejsze produkcje obcykałam. Najlepsza gra moim zdaniem - RDR2 - dla mnie majstersztyk. Oczywiście kocham tlou, tlou2 aktorsko dla mnie bomba 💘. A teraz nasz Wiedźmin 3, któremu dałam drugą szansę i nie mogę się oderwać ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Mod Team

14 lat temu nabyłem X360 Elite z dyskiem 120 GB, oczywiście czarną - białych nie uznaję ;)  W zestawie było wymarzone GTA IV z dwoma dodatkami - wtedy oficjalnie nie było tego u nas w sprzedaży, tzn. było, ale oddzielnie, a nie w jednym pudełku (zestaw z wysp GB). Myślę, że teraz byłaby to może nawet wartość kolekcjonerska, bo mam oryginalne pudełko od konsoli w barwach GTA IV (stan idealny).  Gra stała się uzależniająca - zdarzył się maraton 14 g. :teehee: :sick:

4 lata temu pojawił się u mnie OneX, tym razem używany.  W zestawie z 8 grami w wersjach pudełkowych + 4 cyfrowych.  Nie mogło zabraknąć RDR2, bo wcześniej grałem w jedynkę.  Obecnie mam sporo gier, z których w większość nie grałem :icon_lol:  Oprócz wspomnianych wciągnąłem się 5 lat temu w The Crew2, a wcześniej w ETS2 na PC.  Ogólnie jestem typem turysty, i niekoniecznie muszę grać w fabułę (GTA V 37%, RDR2 chyba coś w granicach 16 -20%, ale poprzednie części ukończyłem), najczęściej wystarczy mi możliwość eksploracji świata (co np. w Oblivionie kończyło się śmiercią w starciu z byle przeciwnikiem, bo postać była za słaba).  Ostatnio natknąłem się w RDR2 na jakiegoś dziadka, który nadal żył w przeświadczeniu, że trwa wojna secesyjna...  W górach znalazłem wisielca - rzeźbiarz twarzy w skale targnął się na życie...

Wstyd się przyznać, ale w Wiedźmina nie grałem, choć posiadam dwie części...

Z historii robiących wrażenie, to Mafia z 2002 roku była super, choć z frustrującymi momentami (teraz mam tego remake'a, i właściwie głównie sobie luźno jeździłem po mapie i sprawdzałem różnice).

Mój rekord to 21 godzin na dobę przy NFS Porsche Unleashed - nie róbcie tak :icon_exclaim:  Mam jednak tak, że nie gram często - przerwy kilkumiesięczne się zdarzały, ale czasem mogę się lekko wkręcić, a wtedy pół dnia, albo i cały można przesiedzieć.  Zachciało mi się rycerstwa, to zakupiłem Kingdom Come Deliverance - jeszcze będę wracał, bo to dość czasochłonny tytuł.  Potem pomyślałem o piratach, to AC Black Flag powinien zrobić robotę.  Doszedł jeszcze Mad Max i Train Life (wczoraj miałem problemy z wyjechaniem cało ze stacji, bo po awaryjnych hamowaniach uszkodziłem, a właściwie kompletnie zdezelowałem skład...).

PS  piszę z opóźnieniem, bo długo mnie nie było na forum

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow po 3 miechach ktoś odpisał 🤣.

 

Szkoda, że nie ma gta4 na ps4. Chętnie bym odświeżyła. Na kompie po premierze IV mi średnio chodziło, a to takie bardziej moje klimaty, a nie landrynkowe Los Santos, chociaż gta5 jest spoko.

RDR2 dla mnie to majstersztyk. Można odpalać tę grę kilka razy, mieć na koncie 1000h i nadal znaleźć coś nowego.

Mafia II fajne wspomnienia ;). Dosyć mi się podobała w "tamtych" czasach. Wow to już 14 lat od premiery🤦‍♀️.

AC not fan of, ale black flag fajny.

Teraz znowu przechodzę tlou2. Z perspektywy czasu mam trochę inne przemyślenia, ale i tak zacna gierka.

Za jakiś czas chyba trzeba będzie zaopatrzyć się w ps5... 

Rekordy czasu to chyba biłam w Fallout 3 sto lat temu🤣. Do FO4 nie mogę się przekonać. Odrzuca mnie ten system budowania miast...

Edytowane przez urmom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...