Skocz do zawartości

[Licznik rowerowy] garmin edge 530 - brak stravy


Ems1802

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, może ktoś miał podobny problem i będzie w stanie mi pomóc, bo ja już osobiście straciłam na tym za wiele nerwów.

Mianowicie problem polega na tym, że dosłownie parę dni temu kupilam nowy licznik garmin edge 530 i w app garmin connect w miejscu z aplikacjami docpobrania nie wyszukuje mi w ogóle Spravy, jakby taka aplikacja nie istniała. W związku z powyższym nie mogę połączyć z nia swojego licznika, przesyłać tras i korzystać z całego inwentarza możliwości. 

Czy ktoś ma pomysł jak to rozwiązać? Nie pomaga zresetowanie ustawień do fabrycznych.

Z góry będę wdzięczna za jakiekolwiek sugestie.

Edit: zauwazylam już po dodaniu posta, że wybrałam błędnie kategorię. Temat powinien trafić do akcesoriów, a nie do sprzętu. 

Screenshot_20230829_061953_Connect IQ.jpg

Edytowane przez Ems1802
Dodanie zrzutu ekranu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie dziala na tej zasadzie, nie wiem czego szukasz.

Jedyne co robi Garmin, to udostępnia przejechaną trasę do Stravy. Nie ma tak, że Garmin Ci zaciągnie trasy ze Stravy. To nie działa w tę stronę.

W ogóle o jakich trasach piszesz? O przejazdach czy "Routes", czyli trasach do nawigacji?

Edytowane przez ChuChu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ems1802 napisał:

Nie mam z poziomu licznika możliwości wejścia w zapisane trasy. 

Myślisz zapewne o takiej integracji Stravy z Garminem, jaką ma Komoot:

image.png.1fbff63b9429972fa2638fffd858f119.png

(Nie)stety, Strava takiej oficjalnej nie posiada - są tylko różne protezy, które widzisz w wyszukiwaniu.

Szy.

Edytowane przez szy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jedyne co robi Garmin, to udostępnia przejechaną trasę do Stravy.

To też nie do końca tak.

*dotyczy tylko stravy pro

Jeśli masz "pogwiazdkowane" segmenty, to w czasie jazdy po nich odpala się live segment na garminie.

Podobnie "pogwiazdkowane" trasy synchronizują się z licznikiem i są dostępne jako kursy.

Nie potrzeba do tego instalować żadnej aplikacji na garminie.

Z resztą wszystko jest krok po kroku opisane:

Dla przykładu trasy

https://suport.strava.com/hc/en-us/articles/115000919304--Syncing-Strava-Routes-to-your-Garmin-Device

https://suport.garmin.com/en-US/?faq=5OcgRnnXJh5sJ1vCPZb0j7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...