Skocz do zawartości

[4000 -10000] rower do 10 kg


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 14 kilogramowy rower, który codziennie muszę wnosić na 4 piętro bez windy (starzeję sie niestety). Szukam coś lekkiego do 10 kg ( jazda do pracy i jazda rekreacyjna) Najlepiej rower fitness lub gravel. Co polecacie? Czym taniej tym lepiej. Zależy mi na dobrym stosunku jakości do ceny. Nie mam możliwości schowania roweru na parterze lub w piwnicy bo kradną 😞

Edytowane przez Figiel2003
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki w końcu ten budżet, 40000-100tys czy 4000-10tys? :D

Ale, nie masz jakiejkolwiek opcji na trzymanie roweru na poziomie gruntu? Są takie schowki montowane przed domami czy coś, może szło by taniego fitnessa nie rzucającego się w oczy przypinać? Bo jak sobie pomyślę że codziennie jadąc do pracy miałbym nosić wnosić rower na 4 piętro to mi się odechciewa. Ale, nigdy nie mieszkałem na szczęście na czwartym. Niemniej poczyniłem obserwację że znacznie częściej wychodziłem na rower mieszkając na parterze, niż na 2 piętrze. 

Ode mnie głos na karbonowego Treka FX Carbon, waży w okolicach 10kilogramów. Da się go kupić w okolicach 10 tysięcy, choć nie "od ręki" jak kiedyś. I ten głos to także wybór prostej kierownicy - wygodniej się taki rower wnosi, ale może to być tylko moje zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym kupił w takiej sytuacji jakiegoś używanego fitnessa za jakieś 1-2 tys. zł. Takiego żeby się w oczy nie rzucał, takiego, którego mógłbym przypiąć na dole i nie nosić, no i żeby nie było żal jak się jednak komuś spodoba. Sam tak kupiłem jako commutera Tribana 100.

Edit. Takie coś przykładowo:

https://www.olx.pl/d/oferta/kolarzowka-specialized-sirrus-elite-rama-57-cm-rozmiar-l-CID767-IDQpzvv.html

https://www.olx.pl/d/oferta/rower-merida-speeder-aluminium-kola-28-CID767-IDToKIr.html

 

Edytowane przez Greg1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W dniu 15.08.2023 o 14:03, MikeSkywalker napisał:

To jaki w końcu ten budżet, 40000-100tys czy 4000-10tys? :D

Ale, nie masz jakiejkolwiek opcji na trzymanie roweru na poziomie gruntu? Są takie schowki montowane przed domami czy coś, może szło by taniego fitnessa nie rzucającego się w oczy przypinać? Bo jak sobie pomyślę że codziennie jadąc do pracy miałbym nosić wnosić rower na 4 piętro to mi się odechciewa. Ale, nigdy nie mieszkałem na szczęście na czwartym. Niemniej poczyniłem obserwację że znacznie częściej wychodziłem na rower mieszkając na parterze, niż na 2 piętrze. 

Ode mnie głos na karbonowego Treka FX Carbon, waży w okolicach 10kilogramów. Da się go kupić w okolicach 10 tysięcy, choć nie "od ręki" jak kiedyś. I ten głos to także wybór prostej kierownicy - wygodniej się taki rower wnosi, ale może to być tylko moje zdanie. 

Który model Treka FX Carbon kupię do 10 tysięcy? Waga roweru 9.00 - 10 kg.

Edytowane przez Figiel2003
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...