Skocz do zawartości

[Niemcy] Cube stereo hybrid z niemiec poniżej 1000 euro Facebook marketplace


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,
Mam w planach kupić rower. Przy okazji wyjeżdzam do Niemiec na wakacje i słyszałem że można tam tanio wychaczyć rower. 

Jest mnóstwo rowerów cube stereo hybrid poniżej 1000 euro na Facebook marketplace. Natomiast już na ebayu chodzą one po 3/4k. 
Problem z marketplacem jest taki że wszystkie te profile są zakładane w 2023 roku. Jak pisałem do sprzedających to nie ma żadnego problemu z kupnem roweru na miejscu.

Wie ktoś o co chodzi? Czy te rowery są podróbkami czy co?

Chyba że miał ktoś już wcześniej doczynienia z kupnem roweru w Niemczech to proszę o jakieś porady. :)

Proszę o kon
takt do końca miesiąca!

Link do ebaya
https://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p4432023.m570.l1311&_nkw=cube+hybrid+stereo&_sacat=0

obraz_2023-07-16_063219941.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podejrzane ogłoszenie. Taki rower z przebiegiem 250 km powinien mieć gwarancję, o podróbkach e- bike nie słyszałem, może "odnowione" po jakimś zalaniu magazynu. Czy wszystkie te ogłoszenia na Marketplace są podobne - tj super niski przebieg, sprzedaż z powodu kłopotów zdrowotnych, czy są ilustrowane takimi samymi zdjęciami. Za tyle to ja sprzedałem 5letniego Liv-a z przebiegiem 14,5 tyś.

Edytowane przez PiotrWie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaj sobie nie rób, ja kupiłem kilka rowerów w Niemczech bo akurat brat tam mieszka, owszem można kupić 2 letni rower który ma 100 km przebiegu ale niemieszki głupie nie są i za darmo nie oddają. Daj sobie spokój z takimi ogłoszeniami. One polegają tylko na tym żeby ktoś chciał kupić wysyłkowo i wysłać kasę za wysyłkę.
jedyny sprawdzony sposób weryfikacji podejrzanie niskich cen to zadzwonić jak znasz niemiecki lub kogoś poprosić. Bo 99% takich ogłoszeń nie ma nr telefonu - dlaczego ? Bo to oszuści z krajów afrykańskich zazwyczaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej. Prawsopodobnie jest to SCAM.

Swoją drogą. Wiesz że rowery chodzą po 3/4k. Widzisz taki sam za 1k i nadal bierzesz realnie pod uwagę, że wszystko jest z nim dobrze?

32 minuty temu, PiotrWie napisał:

Bardzo podejrzane ogłoszenie. Taki rower z przebiegiem 250 km powinien mieć gwarancję, o podróbkach e- bike nie słyszałem, może "odnowione" po jakimś zalaniu magazynu. Czy wszystkie te ogłoszenia na Marketplace są podobne - tj super niski przebieg, sprzedaż z powodu kłopotów zdrowotnych, czy są ilustrowane takimi samymi zdjęciami. Za tyle to ja sprzedałem 5letniego Liv-a z przebiegiem 14,5 tyś.

Nawet jak jest po zalaniu, rozjechaniu walcem itd, to nikt części za darmo potem nie dostaje i nie sprzedaje za 4k zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak cokolwiek pójdzie nie tak, to będziesz się kłócił z ludźmi z Izraela? Skąd Ty masz takie pomysły?

Takie rzeczy to sobie można robić, jak się szuka unikatu w skali światowej, a nie przeciętmego roweru...

Edytowane przez ChuChu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając eBaya pokazały się takie oferty i zastanawiałem się czy ktoś może tego spróbował 😹. Chyba eBay czy PayPal chronią w jakiś sposób kupującego? A od "sąsiada" zawsze trafiają się pewne okazje? Pewnie jak coś się nie zgadza to też trzeba odsyłać rower na własną rękę i kłócić o swoje racje 👀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kiedyś szukałem roweru marki CUBE który kosztował 800 euro i do tego większości dealerów brak na magazynie. W jednym sklepie internetowym była cena 600 euro i dostępne wszystkie rozmiary. Sprawdziłem w google i na jednym forum był temat o tym sklepie okazało się że to jakiś oszust. Ludzie kupowali rowery, płacili za nie a roweru nigdy nie otrzymali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...