Skocz do zawartości

[Licznik] Igpsport BSC 200 - opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Miał ktoś z Was do czynienia z Igpsport Bsc 200, za 400zl wydaje się niezłą propozycja, ale niestety opinii o nim jak na lekarstwo. Może ktoś z forumowiczów, użytkował/użytkuje ten model? Podpowiecie czy jest sens go kupować? A może macie jakaś alternatywę w ramach budżetu 400zl? Widziałem ze współpracuje ze Strata, więc ekstra, zależy mi aby moc taki licznik stosować również jako navi. Z góry dzięki za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Mam takie dwa (u zony i u mnie w rowerze). Nie miałem do tej pory styczności z czymś lepszym, więc nie porównam niestety. Rejestracja trasy działa super, prowadzenie po śladzie dla mnie jest wystarczające. Trochę tłumaczenie z chińskiego na nasze niedomaga (są jakieś błędy w tłumaczeniu). Kupiłem, bo mi szkoda było katować telefon. A tak to mam tanie urządzenie, co robi robotę. Już parę ładnych kilometrów zrobione i oba działają (żona używa minimum dwa razy dziennie przy dojazdach do/z pracy). Ja je ściągałem z aliexpresu, bo była na nie fajna promka. Za oba zapłaciłem niewiele więcej, niż oficjalna cena za jeden egzemplarz w Polsce. Do amatorskiej jazdy się nadaje.

Edytowane przez Lukier83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie bsc100s. Rower użytkuję typowo turystycznie, dłuższe trasy też się zdarzają. Chciałbym wiedzieć jak działa zapamiętywanie trasy w takim komputerku. Miałem stary licznik który działał na zasadzie zaczniesz jechać zaczyna zliczać, plus możliwość wykasowania dziennego tripu.
Czy w urządzeniu takim jak 
bsc100s każda trasa jest automatycznie rejestrowana? (Wsiądę na rower przejadę 1 km do kumpla - jest automatycznie rejestrowana jako trasa czy mam możliwość nie rejestrować takiej trasy a jedynie dołączenie 1km do ogólnego przebiegu, tak jak to było w podstawowych licznikach?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w bsc100s ale w modelu 200 rejestracje trasy trzeba włączyć fizycznym przyciskiem. Jak nie włączysz to nie zapisuje śladu. Nie wiem tylko, czy zlicza kilometry jak nie rejestrujesz - ja już odruchowo włączam rejestrację trasy. Ewentualnie potem wywalam z logów.

Edytowane przez Lukier83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie rejestrujemy trasy (ręcznie bądź automatycznie) to komputerek nie robi nic - to znaczy, że nie działa jak zwykły licznik, że pokazuje prędkość i zlicza kilometry. Aby to robił trzeba tak czy siak rejestrować ślad. Mam podpięty czujnik prędkości i nie masz żadnych odczytów beż rejestracji trasy- po prostu cały czas widzisz menu główne licznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@lukash3 nie musi być w poziomie. Odczyt nachylenia przelicza z przebytej drogi i pokonanej w tym czasie wysokości z pomiarów barometryczny i dystansu. Odczyt nachylenia zawsze więc będzie z lekkim opóźnieniem i obarczony błędem wynikającym z klasy czujnika ciśnienia. I to dotyczy czy Wahoo ,czy Garmina czy IgpSporta dosłownie każdy licznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...