Skocz do zawartości

[Szosa] Endurance do 10 000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich formułowiczów.Na codzień używam roweru XC, więc,przyszedł czas na szosę, ponieważ grawel w tym przypadku jako drugi rower nie ma sensu.Wiem że za 10tys można kupić już coś sensownego,pełny karbon i shimano 105,ewentualnie coś z Ultegry po rabatach.Może koledzy polecą coś sensownego?Zainteresowałem się Canyonem https://www.canyon.com/pl-pl/road-bikes/endurance-bikes/endurace/cf/endurace-cf-7/2735.html?dwvar_2735_pv_rahmenfarbe=BK%2FBK troche boję sie kupowac on line,ale z tego co czytam zadowolenie z Canyona jest.Szczerze mówiąc jak bym miał brać canyona to poczekałbym na ta opcję https://www.canyon.com/pl-pl/road-bikes/endurance-bikes/endurace/cf/endurace-cf-8/2736.html?dwvar_2736_pv_rahmenfarbe=BK%2FBK  koledzy prosze o sugestje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu boisz się kupna online? W sensie, że nie można się przymierzyć do roweru na żywo? Imho taka przymiarka na 5 minut w sklepie i tak nic nie da.

Zamawiałem ostatnio canyona (alu), poza tym, że napęd był do regulacji, to wszystko było ok. Jeśli jesteś blisko granicy rozmiarów, to bierz mniejszy, ja wziąłem przy 180 cm rozmiar M i pomimo tego, że teoretycznie jestem w środku skali tego rozmiaru, to rower nawet mógłby być ciut mniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kotlet79 napisał:

Czemu boisz się kupna online? W sensie, że nie można się przymierzyć do roweru na żywo? Imho taka przymiarka na 5 minut w sklepie i tak nic nie da.

Zamawiałem ostatnio canyona (alu), poza tym, że napęd był do regulacji, to wszystko było ok. Jeśli jesteś blisko granicy rozmiarów, to bierz mniejszy, ja wziąłem przy 180 cm rozmiar M i pomimo tego, że teoretycznie jestem w środku skali tego rozmiaru, to rower nawet mógłby być ciut mniejszy.

Mam 185 wzrostu i przekrok około 87,a wiec kalkulator wyliczył mi rozmiar L.Boję sie że z Canyona moze przyjść coś uszkodzonego bo słyszałem opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę kupiłem takiego Polygon'a - link. Udało mi się stargować na 11,5k. Sztywna rama, bardzo wygodna pozycja. Zrobiłem na nim 70km i nic nie boli. Zero drętwienia rąk, a i siodełko całkiem wygodne. Do tego ciekawa specyfikacja. Ultegra + rama karbonowa.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2023 o 17:28, Chociemir napisał:

Niestety już wykupione.

Kolego Zuchu,jaki wziąłęs rozmiar,ile masz wzrostu i jaki przekrok?W Canyonie pokazuję mi rozmiar L.Nie wiem czy ufać temu kalkulatorowi.

Jeszcze ta opcja mnie interesuję.Kupując oczami wziąłbym własnie to.Pewnie tu również idzie coś zbić z ceny.

https://www.centrumrowerowe.pl/rower-szosowy-sensa-giulia-g3-disc-105-pd23166/?v_Id=189038&gclid=CjwKCAjw5pShBhB_EiwAvmnNVz2q9LqL6qo4kWJO30lL0YoB2mtNtYLINZUKdCwvBsSTFrovxxbQUhoC6S4QAvD_BwE

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar Polygona jaki wziąłem to L. Mam 184cm wzrostu i przekrok 84cm. Waga obecna 98kg, także rower też nie ma lekko 😀 Kalkulator Canyona pokazywał mi rozmiar M, niestety nie był dostępny, a i wygląd Canyona nie zmienił się zbytnio na przetrzeni lat.

Sensa wygląda bardzo ładnie..Nigdy się nie targowałem w sklepie online, także mam nadzieję, że się uda 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tomasz777 napisał:

A to endurance którego niby szukasz? 

Endurance będzie giulia gf 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ta Sensa to nie jest Endurance?Czyli z bardziej agresywną pozycją mam rozumieć.Czyli nie dla mnie.Szkoda bo wygląda dobrze,tylko cenę troszkę zbić.

Sense Gf to chyba tylko na Ultegrze,tak że automatycznie cena bedzię wyzsza.No ale jak dam dziesieć tys. to i 11tys pewnie się znajdzię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...