Skocz do zawartości

[4000] Jaki Mtb/xc w okolicach 4000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

ostatnio zastanawiam się nad zakupem roweru na codzień do jazdy w warunkach ścieżki rowerowe / las / szutry w różnych proporcjach. Od razu zaznaczę, że ścigać się nie mam zamiaru i głownie chodzi o jazdę rekreacyjną, w ramach cardio. Budżet to okolice 4000 PLN. Zastanawiałem się głownie między dwoma rowerami : 
Indiana X-Pulser 6.9 : https://rowery-indiana.pl/rowery/rowery-mtb/x-pulser-69-m21-29-cali-meski-czarno-brazowy-2022

Northtec Canyon DR 2x10 : https://nrowery.pl/mtb-29/142-2437-cayon-dr-2x10.html#/30-kolor-czarno_niebieski/102-rozmiar_ramy-205

Z tego co patrzyłem to osprzęt mają podobny. Który z tych rowerów wy byście wybrali, ewentualnie jestem też otwarty na inne propozycje w tym budżecie. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę rockridery mają napęd 1x, zależałoby mi na 2x. 
A co do tego Storma to czy jest dość duża różnica między nim a X-Pulserem? Z tego co kojarzę to Storm ma sztywne osie, nie jestem pewniem czy mi na nich zależy ale może powinno? 
Jeszcze innym plusem X-Pulsera jest to że jest dostępny od ręki nowy dość niedaleko mnie. Warto pojechać 100 km po Storma? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na konkurencyjnym forum przeczytałem coś takiego o tych Indianach, więc może skorzystaj z rady i zrób tak samo, cytat:

"...Jest problem z tymi indianami. One niby są a ich nie ma. Ja zamawiałem rok temu, gdzie nie było już możliwości kupna przez internet, w sklepie stacjonarnym. Na miejscu okazało się, że rower ma wgnieciony amortyzator i dlatego jest jeszcze na stanie. W zeszłym tygodniu był podobny problem u kolegi z forum który zamówił rower, miał jechać go odebrać ale dostał od sklepu telefon, że rower jest uszkodzony i proszą o anulowanie zakupu. Najlepiej zadzwonić do sklepu i się dopytać co z nim nie tak, zawsze możesz zagadać na forum gdzie ten rower stoi, za przysłowiową flaszkę może ktoś się skusi aby się przejść do sklepu i zweryfikować jego stan na miejscu. W ciemno bym na pewno nie jechał..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...