Skocz do zawartości

[Sztywny widelec] Mosso 26", 27,5", 29" / Nowy


Q_u

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam sztywny widelec Mosso do kół od 26" do 29".
Wymiary od osi do korony i długość rury sterowej na zdjęciu.

Galeria zdjęć ----> TU

- średnica rury sterowej 1 1/8"
- mocowanie hamulca v-brake oraz IS
- oś piasty 9x100
- do kół 26", 27,5", 29"
- materiał Aluminium 7005
- waga wg. producenta 750g

Amortyzator nigdy nie używany trafił do mnie w wyniku pomyłki sprzedającego, a sklep zdecydował, że zwróci mi koszty bez potrzeby odsyłania go (potrącił swoje, co chciałbym tą sprzedażą odzyskać). Stąd niska cena.

Z tego co widziałem ostatnio kosztował na stronie Mosso 369 zł ( sklep.mossopolska.pl/strona-glowna/51-widelec-mosso-md5.html )a na znanym portalu kosztuje > 400 zł. Dla forumowiczów cena: 170 zł z kosztami wysyłki kurierem.

Uwagi:
- cena zawiera koszty wysyłki kurierem
- wysyłam jedynie po 100% przedpłacie
- z racji sprzedaży prywatnej osoby nie udzielam gwarancji, ale jednocześnie informuje iż wg. mnie produkt jest bez wad i w pełni sprawny, do tego NOWY, nieużywany.

Jeśli czegoś nie napisałem, nie pokazałem na zdjęciu - pytaj, ponieważ ja ze sztywniakiem miałem do czynienia ostatnio w latach 80-tych z Pelikanem, więc mogłem coś pominąć w opisie, czy na zdjęciu

Edytowane przez Q_u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...