Skocz do zawartości

[Problem silnik Impulse 2.0] Gazelle Orange brak komunika


Rekomendowane odpowiedzi

4563449300_1672956227.jpg4868640700_1672956255.jpg1794141900_1672956257.jpg

Dzień dobry
Posiadam rower elektryczny Gazelle Impulse 2.0 prawdopodobnie silnik nie komunikuje się z baterią kupiłem drugą nową oryginalną baterię i dalej to samo wiązka elektryczna przejezana i przeczyszczona silnik rozebrany przewody i styki całe
Rower był w ASO kolo Mielca Pracownia Rowerów gdzie pan ma komputer od silników Impulse. Po za tym że mnie skasował 380zł za diagnostykę to nic przy rowerze nie zrobił.

Jak włączam  rower  to na wyświetlaczu pojawia się  na 1s ikona baterii  po tem znika  wszystko pokazuje s na wyświetlaczu  oprócz  baterii, natomiast  gdy  wyłączam  rower elektryczny  to przez  1s pojawia  się  komunikat C005  co to  znaczy i co może być przyczyną że  silnik  nie widzi  baterii??? Oraz ze gość z Pracowni Rowerowej kolo Mielca  który  ma komputer  od rowerów  elektrycznych  Gazelle do silników Impulse 2.0 i jest  ASO  Gazelle  nie  potrafi  postawić  prawidłowej diagnozy tylko  kasuje  380zł za usługę  ktora nic  nie  wniosła do rozwiązania  problemu  
Bardzo was proszę o pomoc co może być przyczyną? Rower do końca normalnie działał.
Mam jeszcze jedno pytanie czy jak kupię używany silnik taki sam to czy sie sam połączy z baterią czy trzeba programować?
Ewentualnie proszę o kontakt osobę która potrafiłaby mi pomóc w naprawie tego roweru jestem z okolic Buska Zdroju świętokrzyskie
Pozdrawiam serdecznie6031058600_1672956236.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie potrafię pomóc ale zapytam za co zapłaciłeś w serwisie ?  Skoro nic nie stwierdził , nie naprawił , nie zdiagnozował ....  Na pewno nie kupowałbym nowego silnika skoro nie wiadomo gdzie jest problem . Szukaj innego serwisu , reklamuj usługę tam gdzie byłeś , napisz do przedstawiciela Gazeli albo/i Impulse bo nie jest normalną sytuacją że serwis nie potrafi zdiagnozować usterki , a bierze pieniądze .

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To  co  sam wiedziałem  że  silnik  się  nie  komunikuje  z baterią... a dalej  to jak wróżenie  z fusów  musiałby  rozebrać  silnik  i zobaczyć? Więc  go zapytałem czy  jest  szansa  że  znajdzie  przyczynę  a on na to że bierze  130zł za roboczogodzinę i zejdzie  mu od 30minut do 4-5godzin ale  może  się  okazać  że  silnik  złom  i nie  da się  naprawić  a jemu trzeba zaplaci6 czy  sie uda czy  nie... Nie  wiem  co ma za komputer  skoro  ten jego  komputer  mu nic nie  powiedział a podobno ten komputer  specjalnie  sprowadził z Holandii  od Gazelli  tak czy  tak proszę  uważać  na Pracownię Rowerów Filipa Zaręby okolice Mielca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Naprawiam sprzedaję skupuję części do impulse Bosch. Mieszkam poza granicami Polski kontakt WhatsApp albo e-mail. Jestem osobą prywatną hobbystą. 

Proszę sprawdzić połączenia kostek elektrycznych zresetować system i prawidłowe położenie magnesu na tylnie kole.Wsiąßć na rower i zacząć pedałować błąd powinien zniknąć.Sprawdzenie silnika czy działa należy przycisnąć + i system wspomagania musi się załączyć.Resztę tylko poprzez wizję WhatsApp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...