Skocz do zawartości
  • 0

Bidon - pomoc w wyborze


Gość Karmazynowy jeleń

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość Karmazynowy jeleń

Lusterko absolutnie zostaje. Czy leżę na lemondce, czy w dolnym chwycie, nie muszę nic korygować. Na łąpach w zasadzie nie jeżdzę, ale też nie wymaga regulacji. To lusterko jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Karmazynowy jeleń

Biały koń?? :)  Jesteś biegaczem? 

Nie jeżdżę, ale zdarza się, że mnie łapie i nawet jak przeczekam, to  chlapie z asfaltu. Faktycznie, nawet trochę podobne masz to malowanie do mojego. Szkoda, że takie mocno jednolite, bo trochę za mdłe jak na mój gust. Prawda, TREKi są najpiękniejsze.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Karmazynowy jeleń

@przemeg,To pierwsze. Historia jednak zatoczyła koło: https://imgbox.com/TofZ8Yvx  Jeszcze się prześpię z tym bidonem, bo mam pomysła :) @Mihau_, zbyt skomplikowany ten ustnik jest w tym wielbłądzie, składa się z miliona części i nie wiem, czy rozbieranie go, będzie mnie rajcować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

1. Ustników były 2 rodzaje, obecny się łatwo rozbiera

2. Chyba lepiej rozebrać i wyczyścić niż pić ciągle syf z bakteriami, które namnożą się w pokrywie bidonu, której się nie da rozebrać? Już nie jeden prawie puścił pawia po rozebraniu ustnika żyjąc wcześniej w błogiej nieświadomości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...