Skocz do zawartości

[Komplet] Brubeck Protect vs Extreme Thermo


Lindros90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Zastanawiam się nad zakupem Brubecka Protect lub modelu Thermo. Ten pierwszy jest zdecydowanie tańszy i ku temu się skłaniam. Chciałem w nim jeździć w temperaturach ponieżej 10 stopni.
Czy ktoś z Was używał wyżej wymienionych i może się wypowiedzieć? Z góry dziękuję.
Linki do wspomnianych kompletów:

https://allegro.pl/oferta/meska-bielizna-termoatywkna-komplet-brubeck-thermo-12301033730?fromVariant=12301035072

https://allegro.pl/oferta/bielizna-termoaktywna-brubeck-komplet-protect-xl-6196998555

Edytowane przez Lindros90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, używałem Thermo.. Już nie używam od kilku lat.

Ta Protect to nic innego jak zwykła bielizna.. Nie polecam, zamawiana głównie dla pracowników chłodni, nie ma żadnych dobrych parametrów jeśli chodzi o schnięcie, a że głównie z sztucznych włókien to poci się człowiek przy ruchu. Ani jedna ani druga nie ma żadnych właściwości antybakteryjnych, ani antyalergicznych, ma zwykły Certyfikat Okotex, czyli można kontaktować ze skórą..  Druga nie jest to na bank model Extreme Thermo, bo Extreme to już prawie bluza i ma gramaturę ponad 220 i to faktycznie jest w warunki zimowe (narty, wspinaczka itp), a Thermo ma gramaturę coś koło 200 i to jako podkoszulek używane jest. Thermo ok, nie naj jeśli chodzi o to uczucie "mokrego podkoszulka", zresztą nie będę tłumaczył, nie ma takiej która potrafi szybko wyschnąć pod inną bluzą czy kurtką...  Mała uwaga co do rozmiaru u Brubecka, jak dla mnie wszystkie mają krótkawe rękawy (taką budowę mam a'la orangutan czyli długie ramiona).. Cena z podanej przez Cb aukcji dość wysoka, chodzą w komplecie poniżej 280pln brutto (chyba, że już inflacja dała znać).

Brubeck ma Wool i Wool Extreme to bielizna z dodatkiem merino (jakieś 40-50%) i ta faktycznie szybko schnie i ciepła więcej daje, dużo droższa Od kilku lat wszystko w zimie i często w lecie używam merino, bo wg mnie najlepsza bielizna, nie śmierdzi przez długi okres mimo, że widać na niej sól z potu, super daje ciepło nawet bez ruchu, nawet w gorące dni szybko odprowadza pot i schnie. Polecam, a jak potrzebujesz jakiś komplet na próbę, daj znać to zobaczę co u mnie na magazynie i jakiś komplet w promocyjnej cenie poszukam ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po każdym użyciu. Thermo tylko jak jest zimno. Okolice 0 i mniej. Jeżdżę do -15 stopni. Active różnie. Powyżej 0 i do plus kilkunastu. Potem już krótki rękaw i bluzy albo cienkie kurtki. Jak jest ciepło to klasyczna potówka Brubeck bezrękawnik pod koszulkę z krótkim \ długim rękawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...