Skocz do zawartości

[rower] Scott Scale 80 2009


kubuka

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno mnie tu nie bylo, pierwsze logowanie po 6 latach 😅 ale do rzeczy. 

Na sprzedaż Scott Scale 80 2009, kupiony jako nowy w salonie w Gdyni w 2011 (posiadam książke serwisową). Rozmiar ramy "M" (mam 180/78). Rower jest w pełni sprawny, zadbany. Przebieg na tą chwilę to 6kkm z małym haczykiem. Łańcuch zmieniony na drugi po ok. 3kkm. Używany rekreacyjnie miasto/las nigdy nie widział zawodów, ew mały deszcz i to też rzadko. Napęd czyszczony co 500 km (shake z benzyny + smar rohloff'a). Przerzutki płynnie zmieniają biegi (co rok przed sezonem jeździłem na regulacje). Rama posiada kilka odprysków i zarysowań, brak pęknięć. Amor pracuje bez zastrzeżeń, brak wycieków, pryskany od nowości brunoxem deo do amortyzatorów. Blokada, regulacja twardości oraz rebound sprawne. 3 lata temu zmienione linki i pancerze, 2 lata temu nowe stery. Ząb czasu widać jedynie delikatnie po gripach i siodle. Opony są świeże (przód conti x-king, tył conti raceking). Koła proste, ok. rok temu były na serwisie. Hamulce v-ki sprawują się bardzo dobrze. Od kilku lat używam go sporadycznie. Sprzedaje z powodu przesiadki na gravela. Dla zdecydowanych osób dorzcam kask (użyty 2-3 razy). 

Na razie wstawiam zdjęcie poglądowe ponieważ obecnie jestem za granicą i nie mam nic przy sobie 😅

Cena: 1000-1300 pln

Lokalizacja: Olsztyn 

olimpiadb_3096_d.jpg

O

IMG_20220909_061204.jpg

Edytowane przez kubuka
Zmiana ceny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...