OskaRR Napisano 19 Marca 2022 Napisano 19 Marca 2022 Witam. Kupiłem rower używany już z tym uchwytem. Nigdy nie miałem żadnego licznika ani nawigacji a planuje zakupić Bryton 750 i nie wiem czy ten uchwyt jest uniwersalny czy do jakiegoś konkretnego komputerka? Ewentuaalnie czy da się go zaadoptować do brytona?
Mihau_ Napisano 19 Marca 2022 Napisano 19 Marca 2022 Ogólnie blendr jest pod pod garmina ale bryton korzysta z identycznego standardu, będzie pasował
Bartekdive Napisano 13 Kwietnia 2022 Napisano 13 Kwietnia 2022 Cześć, zakupiłeś już może tego Bryton-a ? Pasuje ? Ja mam Treka i właśnie też Brytona 750 i chciałbym użyć systemu Blendr ale w salonie Trek powiedzieli że to mocowanie nie będzie pasować. Jestem ciekaw.
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.