Skocz do zawartości

[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Żeby nikogo nie obrazić, pozwolę sobie nie skomentować. Po prostu to tu zostawię...


"Czy drogim rowerem da się jeździć po ścieżce rowerowej?"
https://hopcycling.pl/czy-drogim-rowerem-jezdzic-sciezce-rowerowej/

 

 

 

No dobra, nie mogę... Dawno się tak nie uśmiałem czytając coś w sieci. :002::teehee:

Edytowane przez TheJW
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
30 minut temu, Eazy napisał:

@Janu_sz a to widziałeś? 

 

 

 

Swoją drogą strasznie szkoda mi Martina, że jego kariera została tak brutalnie przerwana (złamanie kręgosłupa na jednym z pokazów). Jego filmiki są naprawdę niezłe :)

Wiesz, tamto trafiłem przy okazji. A co do tych PRO wyczynów, to jestem zdania, że nie ma 100% nieomylnych i kończy się to prędzej czy później tak jak Martin. Także, popatrzeć popatrzę, ale dla mnie do czysta głupota. Szkoda życia w zamian za jeden przejazd po czymś wątpliwym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Janu_sz napisał:

Szkoda życia w zamian za jeden przejazd po czymś wątpliwym.

 

To prawda, ale myślę, że przekraczanie granic leży po prostu w ludzkiej naturze. Bez względu, czy mówimy o alpinizmie, jeździe na rowerze, nurkowaniu, etc. Wypadki zdarzają się każdego dnia. Czasami oczywiście zwiększamy swoje szanse na udział w owych wypadkach poprzez świadome działanie, ale z drugiej strony dzięki temu wiele rzeczy, które uważano za niemożliwe, okazało się możliwe a to w moim odczuciu prowadzi do ogólnego rozwoju. Temat rzeka :) Kibicuję wszystkim, którzy stawiają sobie wysoko poprzeczkę i żal mi tych, dla których okazała się ona jednak za wysoka. Nie liczę tutaj oczywiście przejawów czystej głupoty i bezmyślności, ale akurat Martin Ashton, Sam Pilgrim, Fabio Wibmer, Dany MacAskill i im podobni w moim odczuciu wkładają dużo pracy w to, co później oglądamy na filmikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i następny się tu teraz będzie nade mną znęcał, kiedy ja powolutku pierwsze kroki robię po złamaniu w stawie... Teraz kiedy ważne jest żebym psychicznej blokady nie złapał, to ci mnie będą uwrażliwiać. ;) 

PS. Ale też trzeba przyznać, że gość z 45 sekundy, zachował zimną krew i wyratował co tylko mógł. Nie jeden by kierę puścił i w portki narobił. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...