Skocz do zawartości

[Koła] Giant pr2 disc tubuless komplet z oponami i tarczami


nossy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na sprzedaż kompletny zestaw kół tj:

-koła Giant PR2 tubuless disc, tarcze hamulcowe, zaworki

-opony Giant Gavia Course 1.

Koła nowe, nie używane przeze mnie, ściągnięte zaraz po zakupie z nowego Gianta TCR adv.1, nie zalane mleczkiem, pod sztywną oś. Cena do negocjacji. Zestaw wolałbym sprzedać całościowo, ale jeśli któryś z forumowiczów chciałby kupić bez np.: opon to jest taka możliwość. Tylko wtedy proszę o kontakt. Co do samych kół to długo jeździłem na kołach giant pr2 w wersji na hamulec obręczowy i byłem z nich bardzo zadowolony. Mimo wagi ponad 2000g jeździło się na nich bardzo dobrze. O tych mogę powiedzieć tylko tyle, że są nieco lżejsze w stosunku do starszej wersji i...nie używane. Więcej info w linku do ogłoszenia:

https://www.olx.pl/d/oferta/kola-szosowe-28-giant-pr2-disc-kompletne-CID767-IDNSEFt.html?reason=ip|lister

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...