Skocz do zawartości

[Rower treningowy] Jaki rower treningowy z ANT+


dbsto3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich roweromaniaków!

Chciałbym kupić rower treningowy (trenażer odpada) do domu. Warunkiem koniecznym jest to aby mógł on się komunikować z zegarkiem Garmin Fenix 6 PRO po ANT+.

Możecie podpowiedzieć jakieś sprawdzone modele od razu z Ant+ albo model bez tej komunikacji ale z możliwością zamontowania czujnika kadencji i prędkości (np. Garmina ale niekoniecznie - byle się to razem komunikowało z zegarkiem). Z montażem na korbie czujnika kadencji jak rozumiem problemu nie byłoby w ogóle ale co z czujnikiem prędkości który musi być zamontowany na osi koła (i jeszcze trzeba podać obwód)?

Przerabiał ktoś takie zagadnienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze inaczej. Czy ma ktoś doświadczenie z rowerem treningowym i połączeniem z nim zegarka Garmin? Zegarek na ANT+ oraz Bluetooth. Z tym, że podobno może łączyć się np. z trenażerem lub rowerem tylko po ANT+ (a co z Bluetooth?). Może też się da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja próbowałem spiningowego matrixa z ant+ parować z moim brytonem i lipa. Matrix szybko wykrywa mój pasek, ładnie pokazuje tętno, prędkość, dystans, moc, wyciąga jakieś średnie, ale w drugą stronę to lipa- Bryton go nie widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...