Skocz do zawartości

[Serwis] Otwarty Warsztat Rowerowy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Mam trochę części nowych i lekko używanych których sprzedawać nie bardzo się opłaca, no bo kto kupi chociażby kółka przerzutki i zapłaci za wysyłkę, kiedy nowe kosztują 30 zł.

Trafiłem na coś takiego jak "Otwarty Warsztat Rowerowy" w Warszawie. Wiem że zbierają także części. Pytanie do Was. Był tam ktoś z Was? Warto oddać części? Ktoś z tego skorzysta?

Chciałbym żeby to miało jakiś sens, bo wyrzucić to mogę bez jechania kilkunastu kilometrów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zwyczaj, że jak chcę się czegoś dowiedzieć to dzwonię/piszę do źródła. Jeśli masz wątpliwości czy warto tam oddać graty, to co szkodzi, może nawet po nie sami przyjadą. To nie ja mam pytania typu "Warto oddać części? Ktoś z tego skorzysta?" Przecież po oddaniu części czy starego roweru nikt tam nie stoi i nie patrzy co się z nimi dzieje :) A dodatkowo jak korzystasz z FB to można przejrzeć ich profil, jakie akcje robili, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, kiedyś parę razy zrzucałem się na jakieś zbiórki związane z rowerami. Głównie dla osób niepełnosprawnych. Chyba ani razu nie było odzewu po zbiórce, mimo że zapowiedzi były inne. Także jestem dość sceptycznie nastawiony na start.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...