Skocz do zawartości

[Wheeler] Protron 500 29" 40Y


pierotez

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie okazyjnie wpadł mi w ręce ten model Protona, Rama M - 19-tka. Moja dolna granica czyli przy 29r  zawsze patrzyłem na 17". Młody jednak mnie przerasta a więc nie będzie problemu jak by co.

Edycja specjalna ale patrze a tam prawie cała Acera, XCT 28, jedna deorka z tyłu na otarcie łez 😊

Moje pytanie czy opłaca się inwestować w ten rower, myślałbym z czasem o jakimś SLX, XCR Air 32 lub wyżej (Epixon?)?

Na szybko nie ma parcia z racji że rower jest prawie nowy, jakieś 5 tyś km przejechane. Jednak zauważyłem że sprężyna w amorze nie jest zbyt komfortowa, nadgarstki troche dostają 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam nie.ma amortyzatora. Tam nie ma nawet uginacza. To jest wręcz atrapa uginacza. Co do ew. upgrade'u to nie ma sie co napalac. Rower w takim configu fabeycznym zawsze jest na biednej ramie, biednych kołach, jak już wiesz nie posiada.amortyzatoea, hamulce sa dla sztuki itp. Żadnego sensu zeby pakować w to coś więcej niz ew. inne gumy + eksploatacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i też pomyślałem. Może ewentualnie XCR-a znajdę za 4-5 stówek jak kiedyś bywały. Tak, i eksploatacja zostanie.

Zrobiłem nim na testa Eioletowy Wawer i te M395 nawet dawały radę piszcząc przy tym co i raz. O napędzie się nie wypowiem, krótki przebieg to i zmieniacz działał bez problemów. Do precyzji XT wiadomo, daleko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...