Skocz do zawartości

[Szybkozamykacz] a przyczepka rowerowa


DabiKubi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak szukać odpowiedniego zamiennika tak aby po dodaniu mocowania od przyczepki około 10 mm grubego nie zgubić tylnego koła.

 

Kopie w necie ale wszystko co znajduje jest tej samej długości bądz mniejsze ..

 

Pomocy koledzy I koleżanki

 

 

mòj szybkozamykacz ma do kńca gwintu 185 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2021 o 00:03, DabiKubi napisał:

Witam jak szukać odpowiedniego zamiennika tak aby po dodaniu mocowania od przyczepki około 10 mm

Co to masz za przyczepkę? Ja w swojej Croozer kids for 2 bez problemu zakładam zwykły szybkozamykacz. U mnie dodatkowo dochodzi jakieś 5 mm może mniej.

Mocowanie wygląda jak niżej

https://allegro.pl/oferta/zaczep-croozer-kwadratowy-2005-2015-9858700079?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_UZSD_pla_sport_turystyka_rowery_akcesoria_sport_bicycles&ev_adgr=Rowery&gclid=EAIaIQobChMIpte2t8eG8gIVfkeRBR3JJwE-EAQYBCABEgI1ofD_BwE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

czy rower przez  to nie dostanie w 4 litery 

Przy szbkozamykaczu, w normalnym użytkowaniu na taką szpilkę nie przenosi się obciążenie z koła (o ramę opiera się oś). Szpilka pracuje na rozciąganie, trzyma to wszystko w kupie.
Nie wiem jak wygląda ten Twój zaczep, ale jeżeli przyczepka trzyma się na tej szpilce, to ja bym tam dziecka nie wsadzał. 

Ja używam tego patentu do zapięcia roweru w trenażerze. Więc nawet jak się urwie to nie jest to niebezpieczne.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już @shilerpowiedział, przyjrzyj się najpierw dokładnie swojej ośce, zamontuj ucho od przyczepki i przymierz szybkozamykacz.

Coś mi się nie chce wierzyć, że ucho do Twojej przyczepki ma 10mm, moje ma niecałe 5mm i to jest kawał mięcha. Jeżdżę najnormalniej w świecie bez zmiany ośki QR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...