Skocz do zawartości

[Rama rowerowa] jak pomalować?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje rady. Rama mojego roweru jest koloru niebieskiego ( oryginalnie ) i chciałam przemalować na ciemno żółty. Widziałam że są specjalne farby do ramy lub spraye. Czy mogę pomalować żółty na niebieskim kolorze który już jest czy najpierw musze jakoś zdjąć ten lakier oryginalny a dopiero nową farbę? i czy to ma być farba czy spray? czymś się różni? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, że metoda proszkowa to oddanie roweru do odpowiedniego zakładu? A właściwie ramy, bo rower musi być kompletnie rozebrany. W związku z tym, szczegółami zajmie się fachowiec. Drugi biegun to Plastmal. Córka pomalowała tak sobie rower, którym jeździ do szkoły. Na czarny mat. Godzinka na działce i gotowe. Nic nie trzeba rozbierać (OK, zdjęła koła), maskowanie nie musi być idealne, łatwizna. Ale oczywiście trwałość znikoma - to jak makijaż. Plastmal w kilku warstwach ładnie kryje, ale jest miękki. Zaleta - samodzielna robota i można usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...