Skocz do zawartości

[debon air] twarda praca niskie ciśnienie powietrza.


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z debon air, mianowicie twardo pracuje i stawia duży opór nawet jak jest niskie ciśnienie powietrza.

Obecnie mam 40psi 30% sagu ważę 65kg i chodzi twardo jest nieczuły ma małe nierówności a przy większych szybko dobija.

Jeśli napompuje jeszcze więcej powietrza, żeby nie dobijał przy większych dziurach to robi się twardy kółek.

Tak jak by komora negatywna ześwirowała.

Sprawdzałem otwór wyrównujący i jest drożny.

Uszczelki tłoka,czy komory powietrznej poszły?

Czy po prostu ten typ tak ma i zainstalować sprężynę stalową?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to kwestia tłumika nie sprężyny...

 

Edit: nie zwróciłem  uwagi na autora... W tym przypadku powodem jest widelec ze złomu z tulejami ślizgowymi z plastiku wstawianymi przez zaprzyjaźnionego tokarza, oringi z marketu budowlanego oraz zupełnie przypadkowa chemia.

Edytowane przez Dokumosa
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówisz fabryka rs to złom.

W tym przypadku nie są problemem tuleje ślizgowe ponieważ z tym problemem fabrycznie za ciasnych tuleji ślizgowych się uporałem i na moich górne lagi w dolnych chodzą zaiście  , same opadaja do końca bez oporu.

Problemem jest tylko ten chłam o nazwie debon air , który chodzi jak drewno nawet na zagranicznych forach o tym piszą no ale czego innego można się spodziewać po rs w porównaniu do sprężyny powietrznej np. Foxa.

Montuję sprężynę stalową i pozbywam się tego chłamu więc problem można uznać za rozwiązany a temat zamknąć.

Edytowane przez rockszajs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacperku... firma w której pracuję obsługuje kilka zawodowych teamów. Każdy z zawodników ma pełną dowolność w konfiguracji roweru pod swoje potrzeby. Jakoś nie wszyscy idą w Foxa. U ciebie problemem jest po prostu felerny widelec z drugiej ręki (pisałeś o tym w innych wątkach). Gdybyś pozornie nie oszczędzał kupując szajs to miałbyś widelec wymieniony na działający poprawnie. Ale oczywiście dla ciebie wyrocznią są "zagraniczne fora".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu gość zakłada wątek z jednego nicka, a o jego zamknięciu pisze z innego? :w00t::teehee: Kacperku się już miesza, już sam nie ogarnia co do czego...

Ile on jeszcze razy i pod iloma nickami tu wróci?
Gość ma ewidentny problem z głową. To już nawet nie jest trolling, bo do trollingu trzeba mieć odrobinę inteligencji. Ten typ naprawdę ma problemy natury psychicznej. Bo komu zdrowemu chciałoby się przez tyle czasu zakładać coraz to nowe nicki i pisać tak bzdurne posty? Ok, może ma smutne życie, nie ma kolegów, pewnie nawet roweru, ale żeby być aż tak łakomym internetowej atencji? :wallbash:

Edytowane przez TheJW
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...