Skocz do zawartości

[Rower] Dartmoor Hornet, wybór modelu


DiffySO

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, To_JaT napisał:

Jak widać niestety tak jest

To jest kompletnie nieuzasadnione twierdzenie.

Cała dyskusja nawet chwili nie krytykuje nie tylko sportów "grawitacyjnych" ale nawet horneta jako takiego. Podało tylko kilka stwierdzeń że jest to obecnie drogo wyceniana rama jak na to jak "finezyjnie" jest wykonana... A poza tym znam fajniejsze rowery do takiej zabawy i inni też. Dobrze tę ramę opisuje fragment z 1enduro: "Rama Horneta ma tyle wspólnego z elastycznością, co McDonalds z restauracją – to po prostu pancerne kowadło, które z całą pewnością wytrzyma najgorszego niedolota… o ile wcześniej nie pękną Twoje kostki." To po prostu fajna tania (jeszcze do niedawna) rama. Ale to nie jest niewiadomo co jakby to chciał widzieć kolega...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się zgadzam. O ramie horneta za 1tys zł mogę powiedzieć b.fajna jeśli używana w konkretnym zastosowaniu, warta swojej ceny, ogólnie super rama...

O ramie horneta która wg. kolegi warta jest spokojnie ponad 2tys i jest gotów resztę wyzwać przez to od "koszykowców", cóż... otóż nie, w tej cenie to lipa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2021 o 10:21, Dokumosa napisał:

dzisiaj jest jakaś jedna oferta za 2k...

...przecież to spekulacja i nie ma co tutaj o to kopii kruszyć.

Ramy się wyprzedały i trzeba czekać na nowe. Dartmoor to typowa marka niskobudżetowa i w dodatku trudno dostępna z racji możliwości Velo.

Osiągnęła sukces na rynku i cierpi trochę z tego powodu ;-)) Inaczej mówiąc starają się jak mogą i nienastarczają z podażą.

Obecnie wiele jest kwiatków na aukcjach.......bo jest brak towaru ;-((( Sunrace dla detalu będzie we wrześniu !!;-((

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkim tak jest. Kupno kasety HG-500 graniczy z cudem, chyba że chce się zapłacić prawie tyle ( oferty po 180 zł) ile rok temu kosztowała 105 czy tam Ultegra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, woojj napisał:

...przecież to spekulacja i nie ma co tutaj o to kopii kruszyć.

Ramy się wyprzedały i trzeba czekać na nowe. Dartmoor to typowa marka niskobudżetowa i w dodatku trudno dostępna z racji możliwości Velo.

Osiągnęła sukces na rynku i cierpi trochę z tego powodu ;-)) Inaczej mówiąc starają się jak mogą i nienastarczają z podażą.

Obecnie wiele jest kwiatków na aukcjach.......bo jest brak towaru ;-((( Sunrace dla detalu będzie we wrześniu !!;-((

 

Sam sprzedałem na jesieni roczną używaną ramę Primala w cenie nowej. Ja wiedziałem, że tych ram na wiosnę nie będzie, gościu też wiedział, że ich nie będzie. I gość zrobił 250 km w jedną stronę. Przyjechał zabrał i pewnie jak zrobi się wiosna to pójdzie sobie pojeździć. Reszta co pisała że da 500 zł za ramę, dalej siedzi na dupie przed kompem :D 

Dart to budżetowy producent, zaliczył kilka wpadek, które chyba długo będą w pamięci niektórych internetowych malkontentów. Ale uczą się na błędach i obecne modele prezentują w miarę dobry poziom jakości. Jak ktoś chce zacząć przygodę  jazdą grawitacyjną, to polecę nowego darta niż 4/5/6 letnie markowe produkty, które swoje przeżyły i mają starszą geo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...