Skocz do zawartości

[buty] buty do enduro Ride Concepts


KRUUP

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałem tych butów, jedynie ze zdjęć mogę powiedzieć, że miałem kiedyś buty ze sklejaną podeszwą i w miarę szybko mi się ta podeszwa zaczęła odklejać, więc zacząłem kupować buty z zszywaną podeszwą i już nie mam tego problemu - 5 10 Freerider - one kosztują 75 EUR i mają najlepszą podeszwę na której kiedykolwiek jeździłem. Już teraz na innych nie jeżdżę :-)

Pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, KrzysiekCH napisał:

podeszwa zaczęła odklejać, więc zacząłem kupować buty z zszywaną podeszwą i już nie mam tego problemu - 5 10 Freerider - one kosztują 75 EUR i mają najlepszą podeszwę na której kiedykolwiek jeździłem. 

Wszyscy zachwalaja te podeszwy stealth. Kiedyś byly nawet terexy na tych podeszwach, niestety to było kiedyś...

Za 75€ nie znalazłem freeraider'ów, wszystko jest grubo powyżej 400 zł.

W tytułowych butach podoba mi sie bardzo ochrona kostki, już kilka razy przywalilem kostką o korbe, bolało jak cholera. Przeczytalem też opinie, że podeszwa trzyma raczej przeciętnie. 

W przystepnej cenie znalazlem jeszcze te. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Five Ten Freerider MTB Schuh - Solar Red - Bike24 tylko widzę, że zostały tylko dwa rozmiary 38 i 48... :-) ale tam też modele niby kobiece w większych rozmiarach, nie wiem czym one się różnią od męskich. Generalnie przy 510 trzeba uważać, kupiłem kiedyś Freerider Pro bo pomyślałem, że chcę mieć model "Pro" i podeszwa rozleciała mi się w ciągu dwóch miesięcy... Dlatego właśnie te podstawowe Freeridery (bez "Pro") są moim zdaniem najlepsze. 

Co do kostki, to mają też wyższe, ale one już kosztują odpowiednio więcej. Tych Sleuth bym raczej nie kupił, wydają się być za delikatne na enduro, nie wiem czy mają wzmocnienie na place u nóg - ja tak właśnie często przywalam i już dwa razy prawie palec u nogi złamałem.

Co do podeszwy to faktycznie ja osobiście nie jeździłem na lepszej - kiedyś zaryzykowałem i kupiłem buty O`Neal, niby dobrze trzymały na suchym ale na mokrym podeszwa robiła się strasznie śliska i nie dało się prawie jeździć. Więc nie ja już sobie wyrobiłem opinie o butach i kupuję te freeridery w ciemno na zapas :-).

Pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...