Skocz do zawartości

Rower + trenażer


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jestem laikiem w dziedzinie rowerów, ale pomyślałem, że najlepszy byłby dla mnie byłby gravel. Ważę w okolicach 60 kg, wzrostu mam 172 cm i jestem początkujący w tym sporcie, jednakże wiem, że chcę się na to zdecydować. Istotne jest to, że prawdopodobnie sporo będę jeździł na trenażerze, a przynajmniej tak mi się wydaje. Chciałbym przeznaczyć koło 8 tyś na oba sprzęty. Rower 5 i trenażer 3. Nie wiem, czy dobrze myślę. Przeczytałem tu większość tematów i chyba byłem nawet zdecydowany, ale teraz mam zamęt. Poradzono mi następujące pozycje z rowerów:

Fuji Jari 1.5

Felt Broam 60 BLK

Kross Esker 4.0

Giant Contend AR 4

Octane One Gridd 2 700C

Trenażer chciałbym interaktywny, pożądny i raczej cichy. Na pewno taki, który będzie kompatybilny z rowerem.

Proszę o wyrozumiałość.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Raramuri napisał:

Trenażer chciałbym interaktywny, pożądny i raczej cichy.

Kickr Core. Świetnie obsługuje interwały, ma na Ciebie aż nadto momentu, współpracuje ze wszystkim co potrzebne. Jedyna "wada" - ma dokręcane nogi i nie składa się szybko  jeżeli chcesz go często przenosić. Ale nikt często nie przenosi trenażera. Interaktywny, porządny i cichy. Tu masz kompetentną recenzję: https://www.dcrainmaker.com/2018/09/wahoo-kickr-core-trainer-in-depth-review-2.html, facet jest autorytetem w tej kwestii.

A tu rekomendacje w przedziałach cenowych. https://www.dcrainmaker.com/2020/11/smart-cycle-trainer-recommendations-guide-winter.html

Mój typ to Kickr Core.Jest jeszcze Direto ale moim zdaniem Kickr wymiata. Pod żadnym pozorem nie kupuj rolkowego ! Smród, brud i brak precyzji.

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...