Skocz do zawartości

[Ostrzeżenia] Kolejne niesłuszne nadużycia moderatora sznib-a


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj z rana wchodząc na forum ponownie oczom moim pojawił się komunikat o ostrzeżeniu od moderatora @sznib Co więcej, czytając dociekliwie treść, zdałem sobie sprawę, że jest to ostrzeżenie za coś, co już poprzednio ostrzegał a administrator forum już niesłuszne ostrzeżenia cofnął. Myślałby kto, że sprawa jest zamknięta? A skądże.

Na PW moderator @sznibpostanowił przestać odpisywać, co w sumie mnie mało dziwi ale jednocześnie nie miałbym serca by ciągle męczyć @Mieciu i dlatego zawsze próbuję najpierw wyjaśnić sprawę z moderacją. Poprzednio jeszcze na PW dało się podyskutować ale z czasem moderatorowi znudziło się odpisywanie. Stąd powstał ten nudny temat.

Uprzejmie proszę o wyjaśnienia. Czy to kolejna samowolka moderatora @sznib a może "za zamkniętymi drzwiami" działów dostępnych tylko dla moderatorów ktoś ustalił, że jestem jednak niegodny uczestnictwa w życiu tego forum i stąd np. wspólna decyzja o przywróceniu kar i punktów ostrzeżeń?

Wklejam też treść nowego ostrzeżenia aby ktoś z czytających forumowiczów nie pogubił się o co w sumie chodzi:

image.thumb.png.b97be485cc4bf764eeebcfae2a149e92.png

Ot chodzi o to, że moderator @sznib najwyraźniej wie zawsze lepiej co ktoś miał na myśli i co ktoś chciał napisać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Złamałeś regulamin i masz warna. Zachowujesz się jakby to był koniec świata.

42 minuty temu, arturooo3 napisał:

że jestem jednak niegodny uczestnictwa w życiu tego forum

Proszzz, 2 punkty ostrzeżenia nie mają ŻADNEGO wpływu na funkcjonowanie na forum. Są po to żebyś pamiętał że na forum wulgaryzmów nie używamy, nawet wykropkowanych.

Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...