Skocz do zawartości

[rama] do ścigania xc


kolarz16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z racji że obecny sezon powoli się kończy i pora zbudować coś fajnego na nowy sezon poszukuje ramy do startów w xc/maratony. Wymagania sztywna oś i główka tappered i z przyzwoitą wagą, budżet do 3k ? ktoś może sam budował ostatnio i mógłby polecić coś ciekawego nawet nie wiem w którym kierunku zacząć szukać, nie potrzebuję hiper technologi czy bajerów. myślałem nad peakiem ale jakoś do mnie nie przemawia. 
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć, że ja w sobotę jadę na pierwszy wyścig w tym roku... ;) Ale to przez kontuzję.

A co do ramy - w okolicy Twojego budżetu jest jeszcze Konwa Bike (http://www.konwabike.pl/mtb/ musisz kawałek przewinąć). To jest oczywiście "brandowany" chińczyk (tak samo jak Peak zresztą :P), nie pamiętam już dokładnie producenta, gdzieś to się już przewijało tutaj... U Konwy można też skonfigurować cały rower online (http://www.konwabike.pl/zbudujrower/).

Można też kupić na Ali po taniości, ale ostatnio na jakimś grupowym treningu słyszałem, że jednemu gościowi już drugi raz chińczyk wymienia chyba w ciągu roku... ;)

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MaxCava napisał:

Nie raczej tylko na pewno.

to jak pękło niedzielnemu rowerzyście to strach myśleć jakby było w wyścigowym używaniu  a nie widziałem jeszcze nikogo na rowerach od Marka 

i tak z tego co patrzę do żadnej ramy nie da się upchnąć korby 38T, czyli myślałem że będę miał wiele opcji a się okazuje że wyboru nie mam żadnego ;/ 

Edytowane przez kolarz16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję zapomnieć o xc. Kupić trailówkę z główką <65o, platformy i zacząć się dobrze bawić na mtb. XC to nudy. Stwierdzam to przesiadce, po połowie życia spędzonej na xc. Dziękuję nie wracam. Nikt z moich znajomych już nie ma XC. To nie jest przypadek. Świat poszedł do przodu. Nowoczesne geo zmieniło całkowicie, to jak teraz się jeździ po górach, czy lokalnych miejscówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...