Skocz do zawartości

[przerzutka przednia] rama dartmoor


Kamy67

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, prezi napisał:

a nie myślałeś o fitnesie/gravelu z prostą kierownicą? ja pomyślałem i jestem bardzo zadowolony.

Wg mnie mtb jest bardziej uniwersalny, gravelem trudno będzie powiedzmy zjechać ze schodów bądź skakać jakieś hopy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że autor sam nie wie czego chce. Jak chcesz wygodnie i szybko jeździć po mieście i szutrach, to coś typu gravel czy jakieś xc, ale jak chcesz jeździć po schodach i latać hopy to najlepszym wyborem byłoby enduro/trail, bo bez problemu przejedziesz 60km, podjedziesz pod stromą góre i polatasz co nie co. TYLKO nie wsadzaj korby 3x albo 2x do horneta czy primala bo mija sie to z celem i jest totalną głupotą. Jestem pewien że wystarczył by ci jakiś NX (11-50), albo jego shimanowski odpowiednik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2020 o 03:06, Kamy67 napisał:

Problem w tym że chciałbym z przodu mieć korbę 3 rzędową

Taka analogia:

Można w Mercedesie S600 zrobić lift zawieszenia i włożyć 4 calowe opony aby brodzić w rowach wypełnionych błotem, bądź jechać w Karpaty po Ukraińskiej stronie.

 

Korba + przerzutka + manetka + adapter/obejma + linka, pieniądze które nie wniosą nic lepszego w tą ramę.

 

Lepiej kaseta 10-11 rzędowa, co za tym idzie frajda z jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...