Skocz do zawartości

[Przerzutka tylnia] Saiguan - problem


msokolowski20

Rekomendowane odpowiedzi

A co się z nią stało? Bo jeśli została urwana to niestety żadna nie będzie pancerna.

Jeśli się rozpadła z "badziewności" to każda najtańsza nawet Shimano godnie ją zastąpi. Tylko musisz dobrać mocowanie. Przerzutka jest przykręcona śrubą czy ma taki hak pod ośkę koła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, seraph napisał:

A co się z nią stało? Bo jeśli została urwana to niestety żadna nie będzie pancerna.

Jeśli się rozpadła z "badziewności" to każda najtańsza nawet Shimano godnie ją zastąpi. Tylko musisz dobrać mocowanie. Przerzutka jest przykręcona śrubą czy ma taki hak pod ośkę koła?

Dolna Zębatka odpadła całkowicie i pogubiły się częsci. No właśnie mi chodzi o Shimano jakąś bo wiem ze są różne rodzaje i wolałbym już Shimano niż jakies Saiguan. ZAŁĄCZĘ ZDJĘCIE DO WGLĄDU. 

nQBiyR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańsza to Shimano Tourney, tylko musisz dokupić osobno hak. Teraz masz ten hak razem z przerzutka. Ostatnio wymieniałem coś podobnego w moim rowerze „towarowym”. Ponieważ zamieniłem napęd z 6 na 8 to kupiłem Altusa i hak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...