Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, po długim pobycie na bikeforum.pl stwierdziłem iż potrzebuję jakiejś zmiany, dlatego też tu jestem. Czy mi się uda zintegrować z nowym forum z tutejszymi wyjadaczami - pożyjemy zobaczymy:) pozdrawiam wszystkich korbowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich starych wyjadaczy i nowych uzytkowników, jak ja. Czytam to forum od jakiegoś czasu i pozwoliło mi ono wyrobić sobie pewne poglądy na temat kupna nowego roweru lub złożenia takiego. Pozdrawiam ze Świnoujścia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jestem ze Śląska, od wielu lat jestem aktywnym rowerzystą - przede wszystkim MTB. Wszystkie trasy wokół mojego miasta ( piękna Jura Krakowsko - Częstochowska) mam zjeżdżone po kilkadziesiąt razy, ale dalej jazda sprawia mi wielką przyjemność. W końcu rowerzystą się rodzi ;) Mam też klika przygód z maratonami, ale brak czasu na systematyczne treningi i wałki jakie kręcą organizatorzy i niektórzy - najczęściej zawodowi kolarze - sprawił, że zaniechałem tej zabawy. Żałuję, że nie mam z kim jeździć, ale tak się złożyło.

Jeszcze raz witam i pozdrawiam Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zapaleńców i tych początkujących. Moja maszynka to Giant Yukon i wracam powoli do ruchu :)

Mam nadzieję, że będę mógł podzielić się swoją wiedzą, jak i dowiem się czegoś ciekawego od Was!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...