Skocz do zawartości

[Trasa na szosę] z Krakowa do Janowa Lubelskiego


Elliopoul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

planuję w najbliższym czasie trasę na szosie KRAKÓW-JANÓW LUBELSKI. W ubiegłym roku jechałem z google maps przez co straciłem dużo czasu na zawracanie i korektę trasy na bieżąco. Jeżeli jest ktoś w stanie mi pomóc z wytyczeniem trasy nie mówię, że do samego Janowa ale w tamte strony byłbym niezmiernie wdzięczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za stronkę!

http://brouter.de/brouter-web/#map=9/50.2920/20.4620/OpenTopoMap,HikeBike.HillShading,Waymarked_Trails-Cycling,route-quality&lonlats=20.001994,50.084193;22.276465,50.475011;22.420851,50.700866&profile=fastbike

Jeżeli ktoś zna poszczególne odcinki i ma jakieś uwagi co do trasy przebiegającej przez te miejscowości byłbym niezmiernie wdzięczny za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wolisz skorzystać z WTR ? Masz 130 km jazdy po świetnej ścieżce rowerowej, bez samochodów, wygodnie, przyjemnie i bezpiecznie. WTR prowadzi aż do Szczucina, stamtąd masz do swojej trasy kilkanaście km na południe ( Dąbrowa Tarnowska)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na odcinku Kraków - Szczucin nie masz nawet metra szutru. DDR zaczyna się w Grabiu za mostem. Do Uścia Solnego lecisz cały czas po ścieżce. Tam masz jakieś 5 km pod drodze przez wieść. Przekraczasz Rabę i wpadasz znów na DDR aż do ujścia Dunajca do Wisły. Znów kilka km po wiejskich drogach, potem już cały czas DDRer do Szczucina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...