Skocz do zawartości
AdiDe

[Amortyzator] Rock Shox XC 30 TK 26" igła!

Rekomendowane odpowiedzi

KrissDeValnor

Podaj cenę - być może przewidujesz zniżkę dla forumowiczów ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
AdiDe

Zejdę na flaszkę i wysyłka z mojej strony PP ;) 380zł i zamykamy temat

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Janu_sz

Za flaszkę to uczciwa cena :D Tym bardziej, że nówki można wyrwać za niewiele więcej niż ogłoszenie :) Bujałem się rok ze sprzedażą takiego z kompletem uszczelek i olejem na 2-3 serwisy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
AdiDe
Napisano (edytowane)

Tak, za 200-300zl wiecej i często bez oleju w środku. 

Edytowane przez sznib
Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Janu_sz
Napisano (edytowane)

Nie wiem, pisałem Ci o moim, rok próbowałem sprzedać za 50 zł mniej niż Ty + dawałem nowy zestaw serwisowy ( warty 60 zł ) i olej. W końcu brakło nerwów na idiotyczne pytania prostaków z OLX i amor wylądował jako rezerwa w piwnicy.

Jakie 200-300 zł więcej ? Nówka za 560 zł chodzi na Bikeinie, a widziałem już poniżej 500 zł ;) Niestety.

Powodzenia. 

Edytowane przez Janu_sz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
AdiDe
Napisano (edytowane)

Ale co mnie to kolego interesuje? Chcesz współczucia? Urzekła mnie Twoja historia... Obrazy użytkowników portalu wymienionego przez Ciebie, tez są dla mnie bezpodstawne. Wiec uprzejmie Cie proszę abyś nie robił bałaganu w moim ogłoszeniu. Jakie masz rezerwy w piwnicy, też mnie nie interesuje, sąsiada zagadaj...

Pozdrawiam

Edytowane przez sznib
Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości.
  • +1 pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Janu_sz

Racja. Tylko w sumie nie pisałem do Ciebie, bardziej aby inni mieli na uwadze ile kosztuje nowy, no i po ile można 4 letnie używki kupić.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
AdiDe
Napisano (edytowane)

W tym momencie 4-letnia używka jest w lepszym stanie technicznym niż coś co leży na półce nie wiadomo ile czasu a sprzedawane jest jako "nowe". I oszczedz sobie dalszych komentarzy w tym ogloszeniu. Przegladalem Twoje wpisy, inni powinni mieć na uwadze to, że w życiu nie zjadłeś snikersa. Popracuj troche nad soba

Edytowane przez AdiDe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Janu_sz

Dziękuje za zainteresowanie moim profilem. Racja, już milczę, bo jeszcze nie sprzedasz przeze mnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta