Skocz do zawartości
wprost1986

[zbroja] Zbroja Six Six One 661 XL

Rekomendowane odpowiedzi

wprost1986

Zbroja ochronna 661, rozmiar XL. Zalozona z 3 razy wiec bez sladow uzytkowania, jak nowa. Cena 280 zl, przesylka za doplata, odbior osobisty we Wroclawiu.

- wentylowany ochraniacz klatki piersiowej, nie krępuje ruchów,

- paski regulacyjne zapinane na rzep,

- modelowane wtryskowo ochraniacze barków oraz łokci i przedramion,

- szeroki pas nerkowy zapinany na rzep,

- szeroki żółw składający się z siedmiu niezależnych od siebie elementów,

- wszystkie ochraniacze osadzone na miękkiej piance EVA.

- miękki materiał z wentylacją w punktach kontaktu ochraniaczy z ciałem,

- konstrukcja z perforowanego Coolmax’u

Zdjecia:

https://www.olx.pl/oferta/zbroja-six-six-one-661-xl-CID767-IDCoRnP.html

Edytowane przez wprost1986
tytul

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Podobna zawartość

• greg76
      Przez greg76
      Orientuje się ktoś, jak będzie śmigać w KS LEV , zwykła stalowa linka do manetki ?Przerabiał ktoś taki temat? Pytam ze względu na specyficzne mocowane linki przy sztycy?Jeżeli tylko tą oryginalną z tworzywa i jakiegoś włókna, to gdzie kupić w PL?
    • mateusz_zwolinski
      Przez mateusz_zwolinski
      500 zł
      Kask 661 Full Bravo - stan bardzo dobry
      Gogle Oakley Crowbar MX + dwie szyby + zrywki - stan bardzo dobry
      Ochraniacze na kolana 661 - stan dobry

• A5P3R
      Przez A5P3R
      Cześć    Proszę o pomoc w sprawie kasku do DH a dokładniej chodzi mi o firmę i samą skorupę i wykonanie.

Wpadł mi w oko fullface od firmy O'neal (http://allegro.pl/kask-rowerowy-downhill-freeride-dh-fr-o-neal-m-i6892418010.html) i tu moje pytanie:

czy można zaufać tej firmie?  
      Czy to że ten kask jest wykonany z ABS-u jest jego wadą ?
      Z tego co wyczytałem to ten abs jest wykorzystywany w tańszych kaskach i np. kolor może z czasem schodzić pod wpływem promieni słonecznych.  

Dużo osób poleca 661 na początek bo mają z poliwęglanu skorupę i zaufana firma ale jakoś z wyglądu bardziej przypadł mi O'neal. Na kask mogę wydać max 500zł i mile widziana pomoc w wyborze i jakieś propozycje, z góry dziękuję za wszelką pomoc       

• marcingrychtol
      Przez marcingrychtol
      Bry wszystkim!
      Temat mnie naszedł do rozważenia taki:

Przetestowałem na sobie do tej pory różne rozwiązania i z wszystkich dostępnych na rynku "czarów-marów" w zakresie linek i pancerzy, jedyne co staram się zawsze mieć, to linki szlifowane. Wszelkie teflony, ripcordy nie robią mi różnicy. Gładka linka, dobrze zarobione pancerze i regularna wymiana, to jest dla mnie przepis na przyjemność z jazdy, ale...

Można kupić linki szlifowane nierdzewne i galwanizowane. Kwestie cenowe są pomijalne - większa różnica może wynikać z wyboru sprzedawcy, niż z typu linki. Złączyła mi się jednak w głowie myśl wywodząca się z kuchni: stal do noży. Nie od dziś wiadomo, że węglówka, choć rdzewieje, w większości przypadków ma lepsze właściwości tnące, dłużej trzyma ostrość i jest generalnie twardsza. Nierdzewne dodatki stopowe niestety są po prostu miękkie, szczególnie w tanich stopach, a nie sądzę, żeby do linek ktoś ładował nie wiadomo jakie technologie.

Pytanie brzmi, czy taka linka ze zwykłej stali, tylko galwanizowana, jest bardziej wytrzymała na rozciąganie?

Zakładam, że przy przerzutkach będzie to właściwość pomijalna, ale może przy hamulcach już niekoniecznie? Jeśli chodzi o korozję, to i tak linki wymienia się co najmniej raz do roku, więc nie sądzę, żeby powłoka galwanizowana zdążyła coś złapać. Jak jeszcze w swoim wole roboczym miałem v-ki, to linki wymieniałem ze dwa-trzy razy na sezon. W innych rodzinnych rowerach bywa różnie, ale do rdzy nie dopuszczam
    • Ychu
      Przez Ychu
      Nie obciąłem go specjalnie równo do zdjęcia , ale potem poprawiłem i wyszło elegancko.