Skocz do zawartości

[Amortyzator] RST storm 160mm 2014


Marcin8433

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sprzedam powietrzny amortyzator rst storm z 2014 o skoku 160mm, stan idealny, jedynie ma podrapane naklejki. Przebieg 400km, niedawno został przesmarowany. Sterówka tapered, długość 18cm, bieżnia nabita , gwiazdka również, więc zakładać i jeździć ;) golenie górne 36mm, Regulacje: tłumienie odbicia, tłumienie kompresji, komora powietrzna trzyma ciśnienie lux ,ośka 20mm, koło 26" , zamienię się chętnie na coś z prostą rura sterowa 1 1 8" skok 160mm wzwyż , dwupółka mile widziana. Amortyzator nada się do enduro, freeride.

Cena jaka  mnie interesuje to 600zł.

 

22.jpg

33.jpg

11.jpg

Edytowane przez Marcin8433
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, czyli sugerujesz mi ,że kłamię. Co mam poradzic na to poprzedni właściciel miał wywalone na wygląd i dbał tylko o golenie górne? nie rozumiem też ostrzeżenia jakie dostałem, ktoś wątpi? to zapraszam na spotkanie na żywo, pokaże sprzęt bo jestem pewien tego co sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...